Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Benneteket nem idegesítenek a...

Benneteket nem idegesítenek a tejcsi, büfcsi, gyümi, szopi és más becézgetések?

Figyelt kérdés
Nem tudom de én úgy vagyok vele, hogy mert szültem még nem lettem 3 éves. A gyümölcs nekem nem gyümi és megőrülök ezektől a becézésektől. A gyereket becézem de őt is a nevén. Nekem nem babóm és pocaklakóm volt-van hanem kislányom!Szeretem őt és nem szerizem és nem telcsizek hanem telefonálok!
2010. júl. 26. 16:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
70%
Akiket felpontoztam, azokkal egyetértek, de múlt héten a "lelkifurdin" durván kiakadtam... Az már túlzás, de komolyan...
2010. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak! Nekem csak ennyi problémám! :-)) Én egy ilyen szerencsés ember vagyok és sajnálom, hogy a kérdésemmel neki problémát okoztam, remélem ez miatt nincs öri-hari mert öngyi leszek! :-)Ha valakit idegesít, hogy sok ilyen kérdés van miért érzi mégis, hogy rá kell kattintania? Minden kérdésből van sok és át lehet lépni azon ami nem tetszik vagy unalmas!

Felesleges a miért ezt kérdezed komment!

Azért ezt kérdezem mert ehhez van kedvem és mert nekem nincs semmi más problémám!

2010. júl. 26. 17:56
 13/39 A kérdező kommentje:
17.38! Igen, a szopi elég kétértelmű! :-)))))))))
2010. júl. 26. 17:58
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
én a vok-on vagyok kiakadva, a 30-as fejemmel először azt sem tudtam mit jelent :))
2010. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
76%

Én is a szopi-szopás kettősséget akartam említeni. Inkább azt mondom, hogy szopizott a kisfiam, mint azt hogy szopott...

A tejcsi engem nem idegesít, ellentétben a tejcivel. Attól falra tudnék mászni, és az orvosom is mindig azt mondogatta, hogy na beindult már a tejci???

Büfcsitől is a hideg ráz, meg a főzitől.

Gyümi szintén még elmegy nálam.

2010. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
34%

Hát akkor más is azért ír,beszél így mert ehhez van kedve.Akkor te minek olvasol ilyeneket?Mert csak olvasod ha ki akadsz rajta.Nem?

Különben meg nem idegesít hogy rövidítve írnak én is használom ezeket a szavakat.

2010. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Baromira idegesít, és mindig kényszert érzek arra, hogy direkt sz*r választ adjak a kérdezőnek, amikor a 8 HÓS gyerekkel kapcsolatban kérdez valamit. A jelszavunk, a "gyerek csak kicsi, és nem hülye".
2010. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
91%

Én minden "ci" és "csi" végződéstől falra mászok. Mintha leépülnének az anyukák, amíg otthon vannak.

Egyébként a kocsit is autónak hívom manapság, mert már annyira kivagyok a játszótéri (játszis) szlengtől.

De különbözőek vagyunk, valakinek ez tetszik.

2010. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Én nem mondom azt sem , hogy szopott vagy szopcsizott én azt mondom, hogy evett. A kérdésre pedig, hogy tudok e szoptatni azt mondom, hogy tudok, ez ennyire egyszerű! (nálam)
2010. júl. 26. 20:14
 20/39 A kérdező kommentje:

18.44! Én azért olvasom ezeket mert az a kérdés érdekel mert nekem is hasznos és kénytelen vagyok olvasni! Ellentétben veled én csak a számomra hasznos kérdésekre kattintok!

Ezek különben sem rövidítések ezek becézések! Tejci , tejcsi az rövidítés, mert nekem a tej elég rövidnek tűnik!?

Gondolkodjál már kicsit!

2010. júl. 26. 20:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!