Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Benneteket nem idegesítenek a...

Benneteket nem idegesítenek a tejcsi, büfcsi, gyümi, szopi és más becézgetések?

Figyelt kérdés
Nem tudom de én úgy vagyok vele, hogy mert szültem még nem lettem 3 éves. A gyümölcs nekem nem gyümi és megőrülök ezektől a becézésektől. A gyereket becézem de őt is a nevén. Nekem nem babóm és pocaklakóm volt-van hanem kislányom!Szeretem őt és nem szerizem és nem telcsizek hanem telefonálok!
2010. júl. 26. 16:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok becézgetős,de valljuk be,elég kabaréba illő,ha azt mondod:Várj,mindjárt megböfögtetem a csecsemőt!:DDDD

(Mert ugye nem becézgetünk,h baba meg hasonlók.:)))

2010. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

A cicát fogom mondani és azt is, hogy macska, azt is, hogy kutya és talán azt is, hogy kutyus. Nem vigyázok a szavaimra amikor beszélek, csak beszélek! De nem mondtam, hogy tejcsi és, hogy szopi és azt sem szoktam mondani a gyereknek, hogy most megfüfiztetlek csak csinálom!

Azért különbség van a között, hogy én azt mondom, hogy cica vagy azt mondom , hogy szerizlek babóm!

Nem kell kiforgatni a szavaimat, mert nyügi leszek és akkor nem tudok rendesen ircsikézni nektek és megszakad a kapcsink! :-)))))


Így jó leszek és szeriztek?:-)))


Nem tudom de e között és a között, hogyha látok egy macskát azt mondom ott egy cica azért van különbség, bár lehet, hogy nincs!

2010. júl. 29. 09:06
 33/39 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Itt nem a becézésről van szó, hanem az übergáz "ci", "csi" végződésű szavakról.

A büfiztetés szerintem oké, de a büfcsiztetés gááááz.

A baba sem gáz, de a babcsi igen, legalábbis nekem.

Szóval vannak határok.

2010. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Igen ez a lényeg, hogy hol a határ!

Igazad van!

2010. júl. 29. 09:07
 35/39 anonim ***** válasza:
Nos, én azon fura szülők közé tartozom, akik nagyon sokat beszélnek a gyerekükhöz, és bár még nem érti amit mondok, mindig elmondom neki, hogy épp mit csinálunk. És inkább azt mondom neki evés után, hogy "És most büfizünk". Ha ez meg volt, akkor "Most pedig kicseréljük a pelust". Én szeretek beszélgetni a gyerekemmel. Hiába nem érti még, nagy mosolyokkal bombáz, hogy állandóan beszélek hozzá!
2010. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
59%

Én is beszélek hozzá, vagy azt gondolod aki nem becézget, illetve nem mindent becézget az nem jó anya, mert mintha ezt olvasnám a sorok közt! Amikor evés után a vállamon van ő mindent nézeget és mi arról beszélgetünk és lehet, hogy bűn de nem "baba nyelven" . Nekem is mosolyog a kislányom és hidd el ha nem mondom, hogy most megbüfiztetlek azért még van mondanivalóm és ugyanolyan érdeklődve figyel mint a többi kisgyerek! Nincs szopi, nincs tejcsi és nincs gyümi de a kakira például én sem azt mondom, hogy fekália de a kérdezőnek nem is ezzel van baja, hanem a túlzással!

Persze nehéz mindenkinek megfelelni és én nem is akarok de azért vagyok olyan jó anya mint aki mindent becéz!

2010. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

De könyörgöm, ki mondta, hogy fura az ha beszélünk a gyerekhez? Az utolsónak igaza van, azzal van gondom ha minden és mindig becézve van! A macska nekem néha cica és néha macska. A gyümölcs mindig gyümölcs de a kaki az kaki, a telefon sem volt soha telcsi. És én is tudok hozzá beszélni akármennyire is hihetetlen, még akkor is ha nem becézek minden tárgyat csak a kislányomat!

Nem szopcsizott és nem evett tejcit és a kapcsolatunk (ami nem kapcsi)is köszönjük de tökéletes!

Akármilyen fura vagyok!

2010. júl. 29. 20:20
 38/39 anonim válasza:
én utállom de amikor meghaottama s**er k***-ban beszartam a röhögéstől : milyen a frizurád? szarcsi , foscsi xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.
2010. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Válaszoltam már, méghozzá olyat, miszerint engem nem idegesítenek a büfi, szopi szavak. Ehhez tartom is magam!


DE!!!

Az elmúlt napokban olyan dolgokat olvastam itt, hogy ezek már nálam is kicsapták a biztosítékot:

reci (=recept)

ajiba (=ajándékba)

nyakincába (=nyakába)

És volt még egy cifra valami, de az most nem jut eszembe.

2010. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!