Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bejelentsem, hogy terhes...

Bejelentsem, hogy terhes vagyok? Ilyenkor mit kellene tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap lett pozitív a tesztem, a munkahelyen várni szerettem volna 3 hónapot azzal, hogy elmondjam. Viszont a jelen helyzetre való tekintettel a főnököm az átmeneti időszakra fizetést akar csökkenteni. Úgy gondolom, a bejelentéssel ez rám nem vonatkozna, de ugye még semmi nem biztos a terhességet illetően sem. Orvosnál sem voltam.
2020. ápr. 13. 12:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
76%
Szóval, neked van egy pozitív teszted, és akkor már rád nem vonatkozik a bércsökkentés, hiába alig van munka. Azoknak a kolléganőidnek alá kell írni, akiknek már több gyereke is van ugyan, de nem a pocakban? Azokat nem kell ellátni? Undorító hozzáállás, te örülj csak, de ez a többiekkel szemben baromi inkorrekt.
2020. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
56%

Csak nehogy beleess abba a 20%-ba, akiknek a 12 hét alatt elhal a terhessége, vagy egyből elvetél. Hatalmas mellénnyel vagy egy lepisilt teszt miatt.

És nem, nem rosszindulatú vagyok mielőtt belémállsz, csak a számszerű tényeket közlöm. Nem véletlenül nincs hírverés 12 hét előtt.

2020. ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
19%

Ne haragudj, de szerintem igenis rosszindulatú vagy, hogy ilyet írsz, még akkor is, ha amúgy nekem sem szimpatikus a kérdező stílusa.

Te is kihasználnád a lehetőséget, mint mindenki más. Egyedül csak azt sajnálom ahol a gyerek már tényleg pénzbe is kerül, de azoktól meg elveszik.

2020. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
57%

Nem, nem használnám ki a kvázi pár napos terhességem hogy direktbe szembemenjek a céggel ahol dogozom. Magadból indulsz ki?

És nem, nem vagyok rosszindulatú, a puszta tényeket írtam le. Kérdezz meg egy orvost, vagy nézz utána, nem én találtam ki.

2020. ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
15%
Nem a technikai része nem igaz, sok az elhalt terhesség, tudjuk. Ha te nem használnád ki, lelked rajta. Én igen, ő is, más is. Viszont baromi képmutató dolog verni a melled, hogy te nem mész szembe a céggel, viszont képes vagy leírni egy friss várandósnak olyat, hogy ne arcoskodjon, mert elmehet ám a baba. Hol nem rosszindulatú ez? Milyen ember mond ilyet? Ne képzelj már oda erkölcsi fölényt, ahol nincs...
2020. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
75%

Ember te hallod magad? Nem mondtam olyat hogy majd úgyis elmegy a baba, épp csak rávilágítottam hogy egy frissen lepisilt teszttel a kézben elég merész dolog jogi csatákba kezdeni a munkáltatójával. Mert ha baj lesz, ő jár rosszul, ha két szék közül földre csücsül.

Nem azt mondtam, hogy a barátnőknek családnak ne mondja el, mert majd úgyis baj lesz.

Tegyél már különbséget szituáció meg szituáció között, mielőtt nagy érzelgősen itt osztogatod másnak az észt. Amire a kérdező készül nem épp érzelmi kérdés.

Legalább egy orvoshoz elmenne előbb, de még azt se. Hát gratulálok.

2020. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
11%
Hiába mosod utólag a kezeid, tudjuk, hogy hogy értetted. Nagyon nem a jogi részére világítottál te rá...
2020. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
68%

:D :D :D Az egész kérdés egy jogi kérdésről szól, nem tűnik fel? Mindenki erre reagált.

De tőlem azt hiszel amit akarsz, szerinted érdekel?

2020. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés arról szólt, csak a te válaszod nem. 🤷‍♀️🤭
2020. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
46%

Mert a te válaszod miről szól? Már azon kívül, hogy nekem akarod megmagyarázni hogy ÉN mit gondolok és ÉN mit miért írtam?

Elég gyengusz érv, a "csak azért is igazam van te meg hazudsz". De ha csak ennyi telik ám legyen.

2020. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!