Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak,ha nem akarok...

Mit csináljak,ha nem akarok gyereket tőle?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a férjemmel.

Nekem egy előző kapcsolatomból van már egy gyermekem.

A férjemmel már jó ideje próbálkoztunk a gyerekkel,mire kiderült hogy probléma van nála és csak inszeminációval és,vagy lombikkal lehetne összehozni a babát.

Én ott tartok,hogy egyeltalán nem szeretnék így gyereket. Ő igen. De nekem ez hogy csak úgymond berakják és semmi együttlét nélkül lenne a gyerek teljesen lesokkol.

Én már mondtam neki azt is keressen akkor mást,mert nekem ez nem megy.

Volt már valaki így? Érzett már valaki hasonlóan? Hogy lehet ezen túltenni magamat?

Én meglennék gyerek nélkül,igazából a korom is aggaszt..35 éves vagyok..



2020. aug. 21. 22:18
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
98%
Hát akkor ez ennyi, probléma megoldva. Nem? Ennek annyi.
2020. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Persze,én nem fogom magam mellett tartani nyílván ha gyereket akar. Attól függetlenül mikor még én is akartam természetes úton ugye és kiderült h nem lehet én nem hagytam volna el ez miatt. Úgyh sztem itt most nem az a téma kit szeret kit. Én ettől az inszem vagy lombiktól tartok. De nyílván aki nincs ilyen helyzetben,nen tudja milyen ez,min kell átmenni egy nőnek az hozzá se szóljon.
2020. aug. 21. 22:52
 13/37 anonim ***** válasza:
74%
Itt nem az inszem a téma. Ebbe a kapcsolatba semmilyen gyereket nem kellene vállalni. Önzés hegyek vannak csak, szeretet semmi. Az inszemen azok a párok gondolkodnak el, akik tényleg akarnak gyereket és ezért mindent hajlandóak meg is tenni. Ez itt nem téma, szerintem ezt te is látod. A semmire érthető, hogy nem akarod bevállalni, ehhez stabil kapcsolat, brutálisan erős érzelmi háló, megtartás kell, hogy valaki ilyen beavatkozások sorozatán átmenjen egy gyerekért. De szerintem az eredendő kérdés nem az, hogy kell-e inszem, hanem, hogy minek vagytok még együtt egyáltalán?
2020. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Nincs velünk semmi gond,jól megvagyunk minden rendben működik.

Csak ez..

Nem tudom mit csináljak,belemenjek ne menjek. Már kértem amúgy időpontot is,de ahogy közeledik egyre jobban félek.

Esetleg van olyan itt aki volt ebben a helyzetben vagy hasonlóban?

2020. aug. 21. 23:03
 15/37 anonim ***** válasza:
80%
Aha és akik itt alszenteskednek, vajon volt már lombikjuk? És ha volt, annyira frankó volt, hogy azt állítják olyan sima, mint a szex? Persze. A terhessegnek is vannak mellékhatásai. Na de a lombiknak így ugye már sokkal több. Ez pont nem egy olyan dolog, hogy érzelmi zsarolással lehetne megoldani. Sokkal komolyabb következményei vannak az emberi szervezetre. Kiváncsi lennék, hány férfi csinálná ezt végig, ha az ő bőrére menne... nem véletlen, hogy egy csomó lombikos nem is vállal több gyereket, ha egy sikerül. Vagy ha igen, csak a fagyasztott embriókat. A legritkább esetben mennek neki újra az egésznek az elejétől, ha már egy összejött. Hajlamosak vagyunk a lombikot lehetőségként kezelni. De valójában csak végső megoldás. De ezt csak az tudja, akik végigcsinálta. En azt is megértem, ha emiatt szétmegy a házasság. De azt is, ha a kérdező nem vállalja.
2020. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Derjaderja ***** válasza:
32%

Azért mégis hozzászólok.

Szerintem a gyereket annyira ideális akarni, hogy akár az inszemet is bevállald, hisz bevállalja automatikusan a teherbeeséssel az ember, hogy el kell vetetni, mert életképtelen, hogy terminus előtt 1 nappal elhal mehen belül, hogy ikerterhes lesz és mind2 sérülten születik, hogy toxémiás lesz, hogy hónapokig a hüvelyén kakil, hogy gennyes méhgyulladása lesz, hogy előjön a gyerekágyban a lappangó autoimmum betegsége, hogy hónapokig nem alszik 2 óránál többet egyszerre, hogy elmegy fejlesztésre a család összea pénze, hogy elcsapja egy autó 14 évesen stb..


Másrészt ez 2 éve zajlik ez a sztori, nem értem?

2020. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Derjaderja ***** válasza:
86%
Senki nem álszenteskedik, maga a kérdező is megerősítette azt a gyanúnkat, hogy olyan nagyon amúgy se akar gyereket, nem akar vele vesződni stb.
2020. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm 15-ös. Igen,sajnos nagyon nehéz ez és ezt sokan nem értik meg. Én sem gondoltam volna ezelőtt amég nem voltam ebbe hogy ez ilyen. Nyílván,ha nem érdekelne a téma ki sem írtam volna ide se. Megadnám neki,de félek ettől az egésztől. Az első gyerekem is brutál komplikált szülés volt mégsem tartok attól. Hanem ez hogy igazából kb egy kémcsőből lesz a gyerek,akit orvosok fognak felhelyezni,nem pedig mondjuk egy romantikus 7végéből.. és igen ahogy olvastam brutál hormonkezelések,vizsgálatok. Akiket én ismerek h próbálkoztak ahol sikerült egy több nem is lett. Van ahol meg nem sikerült és úgyis ráment a házasságuk. Szóval ez azért elég lelkis dolog.

Ha esetleg van valaki aki olvassa és átment már ezen írna privátban? Megköszönném.

2020. aug. 21. 23:13
 19/37 A kérdező kommentje:
Kedves 16-os..vesződni? Nos megnéznélek hasonló helyzetben.. nő vagy? Van gyereked?
2020. aug. 21. 23:19
 20/37 A kérdező kommentje:

Én akartam gyereket,nem kell kavarni..én kezdtem el vizsgálatokra járkálni.. mikor kiderült a dolog én mellette álltam és nem mondtam neki h akkor bocsi felcsináltatom magam mással ha te nem tudsz,hanem akkor is vele maradok ha nem lehet!

Aztán elkezdett javulni neki,de nincs már idő várni tovább,így ez a helyzet jött. Azt se írtam hogy nem megyek bele,de ha belemegyek nem azért van mert én ezt szeretném!

Nem a szemrehányások érdekelnek azokat tartsátok meg! Én lelki segítségért jöttem ide,de kár volt. Brutál mennyi undorító rosszindulatú ember van,azt az ilyen oktat?? Az ilyen ne szóljon hozzá! A többieknek köszönöm hogy van aki átérzi,megérti min megyek keresztül és miért vagyok bizonytalan.

2020. aug. 21. 23:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!