Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak,ha nem akarok...

Mit csináljak,ha nem akarok gyereket tőle?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a férjemmel.

Nekem egy előző kapcsolatomból van már egy gyermekem.

A férjemmel már jó ideje próbálkoztunk a gyerekkel,mire kiderült hogy probléma van nála és csak inszeminációval és,vagy lombikkal lehetne összehozni a babát.

Én ott tartok,hogy egyeltalán nem szeretnék így gyereket. Ő igen. De nekem ez hogy csak úgymond berakják és semmi együttlét nélkül lenne a gyerek teljesen lesokkol.

Én már mondtam neki azt is keressen akkor mást,mert nekem ez nem megy.

Volt már valaki így? Érzett már valaki hasonlóan? Hogy lehet ezen túltenni magamat?

Én meglennék gyerek nélkül,igazából a korom is aggaszt..35 éves vagyok..



2020. aug. 21. 22:18
1 2 3 4
 21/37 Derjaderja ***** válasza:
56%

Nő vagyok, van gyerekem, igen. Másfél évig nem aludtam egyszerre 3 órànál többet.

Sőt, még orvos is vagyok, és az egyik legjobb barátnőm most szült lombikkal fogant babát. Másik ismerősömnek terminus idején elhalt a magzata. Sorolhatnám.


De itt nem az a kérdés, vagy lényeg, hogy Téged hibáztassunk, hanem, hogy döntsd el, hogy akarsz-e babát.

Szerintem aki szívből akar, az bevàllalja a lombikot, maskèpp meg nem érdemes akarni.


Meg azt tényleg nem értem, ha 2 éve derült ki, azóta mi történt?

2020. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Derjaderja ***** válasza:
76%
Meg könyörgöm, olvasd már el a saját kérdésed címét.
2020. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Ha orvos vagy,túl sok empátia nem szorult beléd.. Pont neked kellett volna akkor segítened,nem pedig kb lehordani.. Két évig szedte a vitaminokat hogy javuljon a spermaképe. De sajnos nem jött rendbe hogy természetes úton lehessen.

Mi van a kérdéssel? Alatta van bővebben leírva. Nem lehet hosszan kiírni kérdést,ez jutott eszembe hirtelen.

2020. aug. 21. 23:31
 24/37 Derjaderja ***** válasza:
66%

Nem pszichiáter vagyok szerencsére. Mért kellene a gyk-n empatikusabbnak lennem, mint bárki más?


És nem is én hordtalak le. Csak azt próbalom többedszerre mondani, hogy olyan, mintha nem akarnál amúgy se gyereket. És a "hirtelen eszembe jutott" sem mond ennek ellent. Hirtelen az jutott eszedbe, amit amúgy érzel, az nem lehet?


Amúgy semmi gáz nincs azzal, ha nem akarsz gyereket.

2020. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vállalnék így gyereket a helyedben. Megértem a párod és téged is, de ez egy haldokló kapcsolat, úgysem maradnátok együtt, se gyerekkel, se nélkúle.
2020. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Amúgy igen nekem is van ismerősöm akiknek lombik lett 3,de nem sikerült. A nő felszedett 30kg-ot a hormonok miatt,így nem csinálta tovább. Aztán rá egy hónapra spontán terhes lett a férje meg közbe összejött egy másik nővel. Jelenleg együtt élnek,de úgymond külön.
2020. aug. 21. 23:37
 27/37 Derjaderja ***** válasza:
87%

Egyébként nem vagy Te egy kicsit mamipulatív, de tényleg?


- kiírsz egy kérdést aminek az a címe, hogy "mit tegyek, ha nem akarok gyereket tőle?"

- leírod a szitut. En a 6 es 16 választ adtam, meg egyszer atolvasva semmi sértő nincs egyikben sem. Csak felvetettem, amit a címben írtál, hogy esetleg az is baj, hogy nem us akarsz alapból se gyereket.

- mire leírod, hogy talán tényleg nem, mert rád maradna stb.

- majd betámadsz engem, hogy van-e gyerekem, amúgy meg leírod, hogy aki nem tudja mivel jar, az ne kommenteljen

- erre leírtam hogy szülő vagyok, tanultam az egyetemen, és a legjobb barátnőm is érintett

- mire nekiállsz kiosztani és sajnáltatni magad.


Most komolyan, mit vársz? Mindenki szerintem érti hogy félsz a lombiktól, meg azt is hogy magában a gyerekvállalásban se vagy biztos, de amúgy mit mondjon vki ha nem a saját véleményét?

2020. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Derjaderja ***** válasza:
87%
Manipulatív 😂
2020. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell ide gyerek. Segítek dönteni. Ne vállald! Engedd el, mással boldog lesz!
2020. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Carragher_x ***** válasza:
85%

"Én már mondtam neki azt is keressen akkor mást,mert nekem ez nem megy."

Ha ez a mondat elhangzott, akkor ezt az egész kapcsolatot be lehet fejezni. És nem azért, mert nem akarsz több gyereket, hanem mert ez a kérdés mindkettőtöknek fontosabb ügy, mint maga a kapcsolatotok.

2020. aug. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!