Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagycsaládosok hogyan oldjátok...

Nagycsaládosok hogyan oldjátok meg a ruhaváltást?

Figyelt kérdés

Elsősorban három vagy több gyerekes anyukák tapasztalatára vagyok kíváncsi.hogyan oldjátok meg a ruhaváltast? Börzéztek, használt ruhát vesztek vagy csak újat? Ha újat, mennyiből jön ki három gyereknek komplett őszi szett pl?

Én ma vásároltam. Zoknik, trikok, bugyik, kisgatyak,farmerek,leggingsek,pár pulcsi, hosszú ujjú pólók.szoval alap dolgokat,nem markasakat és brutál összegeket hagytam ott, egyszerű boltokban vásároltam, szóval tényleg árakat is néztem. az a durva, hogy még mindig nincsen meg minden, csak nagyjából.ilyenkor felmerül bennem a kérdés,hogy a többi nagycsaládos hogy oldja meg ezt?



2020. szept. 4. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
69%

Mit és mennyit vettél te 80-ért, hogy normális váltócipő nem fért bele?

Azon nem kellene soha spórolni, az ortopédiailag helyes bőrcipőn, főleg hogy a nap nagyrészét abban tölti.

2020. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim válasza:
29%
Nem tudom, aki sporol a cipon es 1800ftert vesz a gyerekenek, az az eletbe hogyan fogja elinditani?
2020. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
78%
80 ezer 3 gyerekre abszolút nem sok, sőt...én azt nem ertem mi fér bele a h&m-ből 20 ezerért. Oke myári ruha 1499/ db na de egy 5 db-os body szett már 5990... pulcsikrol nadrágokról ksbátokrol nem is beszélve
2020. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
66%

Kedves 32es ugy h felesleges megvenni a markast mert mint irtam 3havonta uj cipo kell a nagynak. 46os a laba 15 evesen. De 3 havonta a allitolag legstrapabirobb cipo is lerongyolodik a labarol. Azert kicsit sok lenne evi fel millat kolteni a cipoire.


Amugy koszonom de mind a harom gyereknek lehetne kezdotokeje mire kirepul. Bar nem ertettem soha h miert is kellene tobb millat hozzavagni a gyerekhez. (Lakast autot etc...) Manapsag mar siman 25-26 eves korig otthon laknak. Nem igazan dolgoznak, El kell tartani oket.

Es nem az a celom h belegebedjek abban hogy mind a harom gyereknek egy lakast osszehozzak. Azert mert van gyerekem meg elni akarok szorakozni nyaralni elmenni ide oda.

Nem rossz szulo az aki nem rendelkezik 10-20 millaval majd h a gyerekenek adja. Ha kozben nem vagyok veluk nincs kozos program elmeny hanem csak lefizetem a gyereket mert a jovojere gurizek na az a rossz szulo.

Ha nyugodt elmenyekben gazdag odafigyelos jatekos kiegyensulyozott eletett biztositok neki azzal tobbet nyer mintha kap egy lakast es a gyerekora az meg egy kalapszar volt.

2020. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 Derjaderja ***** válasza:
27%

Hát azért kell jó cipő, hogy a lába helyes tartásban legyen. Minél kisebb, ez annál fontosabb. Mindegy ha kikopik az orra, de a minősége legyen jó.


Mi mondjuk szeretnénk mindkét gyereket lakással indítani. Szerintem fontos. Attol meg a szép gyerekkorra is törekszünk.

2020. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
0%

15 eves 😂

Mar tokmindegy h milyen a cipo.


Szep cel de nem letszukseglet. Nezz at masik kategoriaba. A tinik mar szo szerint elvarjak h eretsegire lakast autot kapjanak !!! Es le szaranyazzakszarazulozik azt aki nem tudja vagy akarja a gyereknek ezt megadni.

2020. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy mi ez a cipő mizéria? En aztán nem vagyok a régi idők nosztalgiázós leánya, de ami ma megy cipő fronton az vicces és elszomorító is. Ráadásul nem is mindegyik ortopédus ért egyet ebben sem. (Kell cipő bentre vagy nem és ha igen milyen és mikor milyen stb). 1800 Ft-ért is lehet sima cipőt venni. Ekkor olyan mintha mezítláb lenne max a bokáját tartja kicsit. De felnőtt számtalan nemzedék anélkül, hogy ilyen extra cipőben jártak volna. Aztán anyámék korosztályban se több a lúdtalpas mint a mienkben, akik már legalább tesin rendes futócipőben voltunk nem a régi típusú tornacipőben. És kiváncsi leszek a következő generációra amúgy mennyire is lesznek hatással, ugyanis akinek semmi baja a lábának annak pont tökmindegy, hogy mi van rajta akinek meg van, az figyeljen oda. Arról meg ne beszéljünk, hogy olcsó cipőben is lehet jó talpbetétet tenni, amit ráadásul át is lehet pakolni egyikből a másikba. Na mindegy szerintem ez is túl van lihegve és kb már ezen is csak a verseny van, meg egyesek a jó anyaság fokmérőjének tartják, hogy évi 100 ezret költsenek cipőre.
2020. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
39%
ugyan csak 1 gyerekem van, de vásárlási tippet tudok adni :) Én nagyon sokat járok a kilós hádába, nem a 'krém', hanem a 'diszkont' fajtába. Nagyon sok szép, jó minőségű, alig hordott ruha van, olcsóbb napokon 30-50ft.ra jön ki egy póló. Nyilván alsónemű, harisnya, cipő nem onnan van, de ezek közül is csak a cipőből ragaszkodom ahhoz, hogy valóban egészséges legyen, és a pénzt sem sajnálom rá. Megtehetnénk, hogy mindent a h@m.ben veszek neki, de nem látom értelmét. Ezek a darabok pedig biztosan nem jönnek szembe az oviban. Ja, magamnak is ott vásárolok, mert a 70kg-mra a kínaiban pl. nincs ruha, vagy ha van, az 6xl-es... :(
2020. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
19%
Köszönöm a lepontozást de még mindig kiváncsi vagyok, hogy egy 20 ezres H&m-es rendelésbe mi fért bele...
2020. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
31%
Ó bírom ezt a megtehetném, hogy a h&m-ben.... nem, nem tehetnéd meg valljuk már be. Nincsen is semmi baj azzal aki turizik de nyilván ha megtehetnéd, nem a kilósban válogatnád 1 óraig a ruhákat a h&m helyett.
2020. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!