Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagycsaládosok hogyan oldjátok...

Nagycsaládosok hogyan oldjátok meg a ruhaváltást?

Figyelt kérdés

Elsősorban három vagy több gyerekes anyukák tapasztalatára vagyok kíváncsi.hogyan oldjátok meg a ruhaváltast? Börzéztek, használt ruhát vesztek vagy csak újat? Ha újat, mennyiből jön ki három gyereknek komplett őszi szett pl?

Én ma vásároltam. Zoknik, trikok, bugyik, kisgatyak,farmerek,leggingsek,pár pulcsi, hosszú ujjú pólók.szoval alap dolgokat,nem markasakat és brutál összegeket hagytam ott, egyszerű boltokban vásároltam, szóval tényleg árakat is néztem. az a durva, hogy még mindig nincsen meg minden, csak nagyjából.ilyenkor felmerül bennem a kérdés,hogy a többi nagycsaládos hogy oldja meg ezt?



2020. szept. 4. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:
0%

"Volt olyan, hogy egy cipőt egy hónapig se hordott."


Akkor eleve kicsit vettél. Ami épphogy jó az 1 hónap múlva már nem jó, nyilván.

2020. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te nem tudsz szöveget értelmezni. Nem kicsit vettem, a méretét vettem az időjárásnak megfelelő cipőből. Aztán bejött az évszakváltás, és annak megfelelő cipő kellett. Ugyanaz az új méret, csak más időjárásra való. Biztos feltűnt, nem nagyon van átmeneti évszak, kb. pulóver után jön a téli kabát. Cipővel se sokkal másabb. Ha kinőtte a gyerek kinőtte, kell neki másik. Leírtam értelmesen. Nem dugtam egy hónappal előbb téli időjárásra való cipőbe a lábát, de az előző méretben sem tarthattam. Hát vettem neki egy hónapra cipőt. Vagy szerinted akkorát kellett avolna rá vennem, hogy még tavasszal is jó legyen? Hátha orra esik benne addig is?
2020. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!