Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagycsaládosok hogyan oldjátok...

Nagycsaládosok hogyan oldjátok meg a ruhaváltást?

Figyelt kérdés

Elsősorban három vagy több gyerekes anyukák tapasztalatára vagyok kíváncsi.hogyan oldjátok meg a ruhaváltast? Börzéztek, használt ruhát vesztek vagy csak újat? Ha újat, mennyiből jön ki három gyereknek komplett őszi szett pl?

Én ma vásároltam. Zoknik, trikok, bugyik, kisgatyak,farmerek,leggingsek,pár pulcsi, hosszú ujjú pólók.szoval alap dolgokat,nem markasakat és brutál összegeket hagytam ott, egyszerű boltokban vásároltam, szóval tényleg árakat is néztem. az a durva, hogy még mindig nincsen meg minden, csak nagyjából.ilyenkor felmerül bennem a kérdés,hogy a többi nagycsaládos hogy oldja meg ezt?



2020. szept. 4. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
40%
40 amúgy nincs igazad. Nekem van olyan barátnőm akinek konkrétan ez a hobbija. En meg be se teszem a labam egy turiba. Nincs bajom a használt ruhákkal de az a szag...
2020. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 Derjaderja ***** válasza:
68%

40. Én se értek egyet Veled. En pl nem tehetem meg, hogy next vagy marks&spencer stb cuccokat vegyek a tipegőnek, havonta újat, mert kopik, szakad stb.

H&M-böl megtehetem, de az meg mindig az éppcsaknemalegalja.

Ezért én is szoktam turizni pl next cucc is van meg sok márkás.

2020. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 Derjaderja ***** válasza:
29%

Előző vagyok. Arról nem is beszélve hogy izgi. Nyáron csomó olyan ruha volt, amikből egy darabot se láttam soha.

Nem kibxott unikornis meg neonzöld alapon undorító eprek (most a hm nyári szériája az pl egyszerűn gyűlölet volt), hanem igazi anyagok, stilizált virágminta, szép szabás, fodros stb, én is örültem volna nekik.

Nem vettem sokat mert nem praktikus a tipegőnek a szoknya, de mégis párat igen, és már attól szép lett egy nap, ha ráadhattam, mert szép volt, öröm a szemnek.

2020. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
92%
Engem is a szag borzaszt el, és az idő. Amíg nem volt gyerek 3-4 órát simán elvoltam egy turiban. átnéztem vagy 1000 cuccot, kiválasztottam belőle 30at, megvettem 10-et. Kb. egy volt az arány. nekem gyerek mellett erre nincs időm, h órákig nézegessek, fél nap simán elmegy rá. és igen, biztos ki lehet fogni egy egy király cuccot, potom pénzért, de nekem az időm többet ér. Akinek ez a hobbija, az megint más tészta.
2020. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 batta80 ***** válasza:
85%

33-as, aki nem érti a H&M-ben 20 ezerért.

Klubtagként rengeteg kupon és kedvezmény közül lehet válogatni. Valamint a leárazás kezdetén be lehet vásárolni.

Legutóbbi vásárlásom 140-146 méretben, amikor az egész gyerek részlegen 20 % kedvezmény volt, és felhasználtam 1500 Ft értékű kupont.

3 db-os farmercsomag 6900 ft

2 db-os hosszú ujjú pizsamaszett 7000 ft

5 db-os hosszú ujjú szett 6900 ft

Ez így 19300 ft. 10 db holmiért. És ingyen házhoz hozták.

De ma is van akció, csak bizonyos termékekre, van 900 Ft-ért pólók ebben a méretben, es 1790-ért joggerek, a hozzájuk passzoló pulcsi is szintén 1790.

2020. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
36%
kedves 40, hidd el, megtehetném... ;) azért a h@m-et írtam, mert azt szokták emlegetni, nem is vagyok tisztában az árakkal, de akkor írom azt, hogy vehetnék 15e-ért egy darab nacit a 4 évesnek, de nem teszem. Nekem a turizás egy hobbi. ahogy más pl. úszni, vagy masszázsra jár, én turizni. Mert szeretem. Bár pont nem hat meg, ha nem hiszed el, felőlem ne hidd, de azért ne hazudtoljál már meg... (ja, és azért írtam @ jelet mert a mac-en nem találtam a rendes 'and' jelet ;) )
2020. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim válasza:
59%

Valaki akinek appleja van, de használni nem tudja, csak megveszi, mert draga

Sose lattam meg ilyet..

2020. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
73%

Derjaderja,

nem azért, de a next egy fillérrel nem drágább, mint a h&m. Az alap ("basic") cuccaik még olcsóbbak is, mint a h&m-nek.

2020. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
29%
Nahát egy gazdag ember aki a hádában vásárol, ki hitte volna 😅😅😅 vagy csak a gyereken spórol...inkább
2020. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 Derjaderja ***** válasza:
26%

48. Nem tudom, még nem néztem meg soha az árát, csak a cuccok, amiket túrtam onnan, sokkal jobbak, szebbek.

Lehet nincs igazam sokmindenben, de en eleg bénán öltözöm és igyekszem a gyereket jobban öltöztetni, igényesebbre nevelni.

Ez nem csak pénz nyilván.

Amúgy én a masfél évesnek mindig megmutatom az új ruhákat meg amit szépnek tartok rajtuk, és van hogy mondja is mi van rajta, hogy hozzászokjon a szeme inkább a virágoshoz vagy vmi kulturált állatoshoz, ami szépen rajzolt, igazi állat igazi helyzetben, a neonos-unikornis helyett.

Ez éppúgy számít sztem, minthogy szép-e egy mese vagy egy játèk kivitelezése.

2020. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!