Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igazából lehet nem ebbe a...

Igazából lehet nem ebbe a témakörbe kellene írnom, de a számomra meghökkentő az hogy épp ebben a kérdéskörben találom/látom az ilyeneket. Mondjátok, miért kell mindent becézni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ilyenekre hogy:

csaszi (császármetszés)

vásizni (vásárolni)

És még tudnám sorolni,de egyszerűen már a "csaszi" szó is kiverte a biztosítékot.Értem én h a mai fiatalok és tinik körében ez divat,de hogy már családos anyukák is átvegyék....nekem kicsit érdekes.


Ja meg a szeri (szeretem) szó....vagy csak nekem furcsa és én vagyok elfogult?


2010. aug. 7. 22:26
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
csakis azok leszünk:) és majd elmegyünk a nagy melcsibe fürcsibe,utána egy kicsit vásizni és közben beülünk egy üdcsire:D
2010. aug. 8. 00:03
 42/56 anonim ***** válasza:

Kérdező, mit jelcsizik az a "melcsi"? Bocs, de tényleg nem értem :D


első

2010. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
0%

Hát akkor Te egy cukorfalat fiú lehetsz!!!! Hamm, bekapnálak, olyan édi vagy!

Puszcsi! :-D

végletes/cincsi

2010. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
jaj olyan hülycsik vagytok,a drága cinikus barinőm nem veszcsi észre h már csak ő túráztatja itt az elvét....és folyton folyvást kihangsúlyozza h ő nyelvész stb......de nem ettől ember az ember azt hiszem.
2010. aug. 8. 00:06
 45/56 anonim ***** válasza:
49%

Köszcsi, szercsizlek...puszcsi neked is! :-O :D


elcső

2010. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:
meleg :)
2010. aug. 8. 00:07
 47/56 anonim ***** válasza:
Cukifiú! hát nem tudod, mi az a melcsi??? Hát... az a nagy kerek... kék... vizcsit töltünk bele... na, nem jön a számra... medcsinek is mondják...
2010. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:

na jó éjt!

további jó szórakozást

2010. aug. 8. 00:09
 49/56 anonim ***** válasza:

Jaa, de akkor hogy kerül "l" a medenc...sibe?


első

2010. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
0%
Mit hangsúlyozok ki folyton? -egyszer jegyeztem meg, akkor is szerényen. De csak azért, mert az előadást hoztam fel példának, ahol pont a gügyögésről beszélt nekünk az előadó.
2010. aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!