Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igazából lehet nem ebbe a...

Igazából lehet nem ebbe a témakörbe kellene írnom, de a számomra meghökkentő az hogy épp ebben a kérdéskörben találom/látom az ilyeneket. Mondjátok, miért kell mindent becézni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ilyenekre hogy:

csaszi (császármetszés)

vásizni (vásárolni)

És még tudnám sorolni,de egyszerűen már a "csaszi" szó is kiverte a biztosítékot.Értem én h a mai fiatalok és tinik körében ez divat,de hogy már családos anyukák is átvegyék....nekem kicsit érdekes.


Ja meg a szeri (szeretem) szó....vagy csak nekem furcsa és én vagyok elfogult?


2010. aug. 7. 22:26
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Nem hangsúlyozta; különben azt írta, hogy félig-meddig "nyelvész", ami nem tudom, mit takar...


első

2010. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:

Köszcsi Te cukisrác!!!! *hogy megvédtél!

Szundizzál most jó nagyot!

Jó éjt!


végletes/cincsi -a barinő

2010. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

Csak a ténycsiket közöltem :) Különben pedig kicsit arra is céloztam, hogy nem tudom, hogy hogy lehet valaki félig-meddig "nyelvész" ;P

Na, jóéjt mostmár mindenkinek :D


első

2010. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy még nem államvizsgázott, Te butafiú! :-) És hogy egyelőre csak egy nyelvész alap BA diplomája lesz, és nem MA.

Na puszka!

2010. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen kérdések verik ki a biztositékot...Van már belőlük 520,és annyira feleslegesek,mert ettől aki ugy beszél,még nem fog változtatni.Egyébként azért ebben a témakorben vannak ilyenek,mert az anyukák napközben is sokat gügyörésznek a gyerekkel,kevés a felnétt társaság,kevés az inger.
2010. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó! Nem értek egyet. Ide látogatok el, ha szórakozni akarok egy jót. (na jó, nem csak ide) Ez élteti ezt az oldalt. Imádom ezeket az értelmetlen vitákat.:) :) :) :)
2010. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!