Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Ma mondom el a gyerekem...

SOS! Ma mondom el a gyerekem apjának, hogy apa, hogy tálaljam?

Figyelt kérdés

A sztori dióhéjban, hogy miután szakítottunk jöttem rá, hogy terhes vagyok. Megtartottam, szerettem volna a babát. De neki nem szóltam, a gyerek is az én nevemen van.

Aztán most unszolásra felkerestem az apukáját, és délután, legkésőbb este fogunk találkozni. De fogalmam sincs hogy találjam. A fiam már majdnem 2 éves, nem akarok tőle semmit, pénzt se, csak nem akarom se a fiam megfosztani tőle, se őt a tudattól. De félek. Ti hogy tálalnátok?

Gyűlölködést nem kérek!



2020. okt. 4. 12:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű igen.
2020. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:

Tálaltam már közben, szimplán, tisztán, és egész jól fogadta. Nyilván láttam rajta, hogy le van sokkolva, de őszintén rosszabbra számítottam. Amúgy azért nem mondtam el neki, mert csúnya szakításunk volt, gőzöm se lett volna mit mondana. Plusz most lehet, hogy egy sz@r szemét alak vagyok, egyszerűen csak féltem. Meg kicsit mérges is voltam, mert tudta, hogy teherbe eshettem tőle akkor, voltak jelei, de eszébe nem jutott volna magától megkérdezni.

Amúgy mindig megkapom, hogy egy rossz büdös alak vagyok ezen az oldalon. Mikor kiírtam egy szimpla érdeklődő kérdést mindenki azzal támadott, hogy a magzatnak joga van élni stb., aztán mikor meg már (1 évvel később), a párkapcsolatommal kapcsolatban kértem tanácsot, és terhes voltam, akkor meg mindenki azt írta, hogy vetessem el, mert minek nekem egy gyerek... Hát ez az oldal már csak ilyen...

2020. okt. 29. 12:27
 63/68 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, jól tetted! Joga volt tudni és jobb lesz igy mindenkinek, én nem is értem hogy egyesek szerint a korrekt lépés lenne továbbra is titkolni, szerintem bele se gondolnak csak a levegőbe beszelnek. Remélem sikerül egy normális apa-gyerek kapcsolatot kialakítani.
2020. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
47%
Ha pedig helyes 25-37 közötti, megadhatod az elérhetőségét:)
2020. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező! És miben állapodtatok meg?
2020. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 A kérdező kommentje:

Dehogy adok neki esélyt. Egy élettelen, csúnya pasi. És még mielőtt bárki azzal jön, hogy: “Akkor miért szültél neki gyereket??” hát közlöm, hogy egy nő mindig magának szül.

Abban, hogy ha akarja láthatja, de azóta se élt vele. Pedig közben már szülinapja is volt!

2020. nov. 7. 00:24
 67/68 anonim ***** válasza:
82%
Te lehet, de egy normális nő, stabil párkapcsolatba, kettőjüknek vállal.
2020. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
27%

Akit már hagytak el "váratlanul" vagy csaltak meg, az tudja, hogy a stabilnak hitt párkapcsolat nem számít semmit, az ember valóban akkor vállaljon gyereket(akár férfi, akár nő), ha úgy gondolja, hogy egyedül is képes lenne felnevelni.


Utolsó, nem az ostoba vagy problémás nők találták ki ezt az "okosságot", hanem akiknek meghalt a párja, lebénult a párja, akiket megcsaltak, akiket elhagytak, akiket bántalmazott a párja, akiket zsarolt a párja, akiktől elváltak, akiknek a párja küllföldön vállalt munkát, vagy bármi miatt egyedül maradtak azután, hogy KETTŐJÜKNEK vállalták a babát.


Tudom, hogy jó azt hinni, hogy veled nem fordulhat elő semmi rossz és ti vagytok az egy a millióból, akik szeretetből maradnak együtt, de ilyen hozzáállással nagyot lehet koppanni.. Nem tudod megjósolni mikor mitől hogy fog változni a párod, ateistából is lehet szektás, az emberek hatalmasat fordulhatnak hetek, hónapok alatt is, annyira kiszámíthatatlan a világ.

2020. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!