Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Ma mondom el a gyerekem...

SOS! Ma mondom el a gyerekem apjának, hogy apa, hogy tálaljam?

Figyelt kérdés

A sztori dióhéjban, hogy miután szakítottunk jöttem rá, hogy terhes vagyok. Megtartottam, szerettem volna a babát. De neki nem szóltam, a gyerek is az én nevemen van.

Aztán most unszolásra felkerestem az apukáját, és délután, legkésőbb este fogunk találkozni. De fogalmam sincs hogy találjam. A fiam már majdnem 2 éves, nem akarok tőle semmit, pénzt se, csak nem akarom se a fiam megfosztani tőle, se őt a tudattól. De félek. Ti hogy tálalnátok?

Gyűlölködést nem kérek!



2020. okt. 4. 12:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
32%
Persze, inkabb sajnaljuk az uj menyecsket, minthogy megadjuk a lehetoseget egy normalis apa-gyerek kapcsolatra. Vegulis melyik a fontosabb ugye. Nyilvan gorenyseg volt nem egybol kozolni, de tovabb lapitani is az.
2020. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
44%
Majd ha a gyerek megkerdezi ki az apja el lehet mondani, hogy kicsim anyadban nem volt annyi se hogy szoljak apadnak, mikor megis majdnem gerincet novesztettem es elmondtam, nem volt szivem beleronditani a dolgokba, olyan jol megvannak Piroskaval. De anya itt van neked, meg ki tudja lesznek-e feltesoid, ne foglalkozz vele.
2020. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
40%
Nagyobb görénység évek lapítása után egy ilyen nagy, egész életet érintő dolgot közölni, mint egy eltitkolt gyerek. Ezzel szétvágni a férfi addigi életét, tönkretenni egy esetleges amúgy boldog párkapcsolatot, csalàdot, anyagi terhet róni rá, és lelki sérüléseket, bűntudatot kelteni az apában , annak ellenére, hogy nem ő tehet erről az egészről. 1 dologban hibázott csak. Megbízott a nőben , hogy van agya és normálisan védekezik. Mert ugye egy kapcsolatban egy párnak közös döntése a védekezés. De ezt se tudta ésszel csinálni. Aki odafigyel, rendesen vigyáz az védekezés mellett nem lesz terhes.
2020. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
31%

NEM Ő TESZI TÖNKRE!


A pasi csinálta magának, attól, hogy megtudja, mit csinált, nem áldozat és nem a hírközlő a hibás!


A pasi magának tette tönkre(nem is biztos, hogy tönkre tette!) azzal, hogy gyereket csinált, és nem követte nyomon az exét, hogy született e a felelőtlen szexéből gyereke.


MI AZ? HOGY KIHAGYTA?


Bocsi, de szerinted a pasi nem volt ott a szexnél? Ellopták álmában a spermáját vagy mi? A férfi dönthetett, hogy vigyáz e a spermájára, vagy sem. Úgy döntött, hogy nem. A nő joga a megfogant(A PASI MIATT MEGFOGANT!)magzat sorsáról dönteni, mert az ő testében van, lesz több hónapig!


Nincs olyan, hogy közösen döntenek, ugyanis a pasinak nincs beleszólási joga a dologba! A nő meghallgathatja a férfi véleményét IS, meg másokét IS, aztán egyedül neki van joga dönteni és ez így van jogilag és erkölcsileg rendben. Nehogymár a férfi belerakjon valamit a nő testébe önszántából(sperma), aztán még arról is dönthessen, hogy amit belerakott a nő testébe kivegye a nő saját darabkájával(petesejt) együtt, hát teljesen abszurd az elképzelés is!


A KÉRDEZŐNEK MOST IS VAN LEHETŐSÉGE TUDATNI AZ APÁVAL! ÖRÖKKÉ LESZ LEHETŐSÉGE EZT TUDATNI VELE, AMÍG ÉLNEK!


Ha a férfi nem akart volna gyereket, a spermája nem kerül a nő testén belülre.


EZ NEM A MÁSIK ÉLETE, EZ A KÖZÖS ÉLETÜK! A gyereké, az apáé, az anyáé egyben!


Egyébként nekem rémlik valami olyan szöveg az apaságiból, amit aláírtunk, hogy a gyereknek joga van az apjához és az anyjához is, és aki ezt a jogot csorbítja, az valamilyen szinten felelősségre vonható.. Nem tudom, már régen volt, de az biztos, hogy a jog a gyerek érdekét nézi, és a gyereknek az az érdeke, hogy mindkét szülő részt vegyen a felnevelésében.


Én nem tudom hogy milyen hibbant vagy utolsó, hogy azt hiszed hogy a párkapcsolatod egy szülő-gyerek kapcsolat felett áll és fontosabb jogilag vagy erkölcsileg, de nagyon felháborító és teljesen téves. Az meg, ahogy felmented a férfit, aki gyereket csinált önszántából(mert nem erőszakkal vették el a spermáját és dugták egy nőbe), és azt hiszed meg kell védeni a saját gyereke megismerésétől a párkapcsolata érdekében.. istenem, el sem hiszem, hogy ilyen felfogással emberek élnek.

2020. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
56%

43, egy férfinak erről szól az élete.

Akármikor lehet gyereke, akármikor hiba csúszhat a védekezésbe. Érdemes olyan nőt kettyintgetni, akivel ez nem lenne gond.

eleve akkor kettyintgetni, ha ez nem gond. akármikor, váratlanul, első percben vagy 30 évmúlva

2020. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
18%

Ha elfogynak az érvek jön a szemêlyeskedés? Nem baj. A te szegénységi bizonyítványod. Ügyes vagy😂

Nem vagyok rosszabb senki másnál, csak mert nem veled értek egyet.


Foglaljuk össze:

- A férfi és a nő

egy pár voltak, szexeltek.

- A férfi nem húzott gumit ( feltételezzük, hogy ezt , mint a legtöbb kapcsolatban, megbeszélték)

Ne mondd már, hogy te meg a partnered, ha egyáltalán van, mindketten védekeztek külön külön minden alkalommal, ez anyagilag is megterhelő, és nagyon nagyon ritka dolog. Ilyennel előhozakodni hogy a pasi nem védekezett külön tök felesleges, egyáltalán nem életszerű egy párkapcsolatban.

Tehát,

- A nő úgy döntött nem védekezik rendesen, elcseszte

- A nő teherbe esett

- A nő úgy döntött megtartja a magzatot

- A nő úgy döntött, hogy eltitkolja az apja előtt a terhességet, majd a szülést, és aztán 2 évig a gyerek meglétét is.

- és ezek után te szt teljesen jogosnak tartod, hogy be merne szambázni a férfi életébe csak úgy, és felforgatni azt. Nem, ehhez nincs joga.. Az az idő már elmúlt amikor volt neki.

Szégyen. Ahogy te is, ha nem vagy képes elfogadni azt, hogy nem az az egyetlen igaz és helyes út ahogyan te gondolkodsz.

Itt a nő volt az, aki úgy döntött, megfosztja a gyereket az apjától. AKKOR kellett volna erre gondolni amikor úgy döntött, eltitkolja a terhességet.

2020. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
45%

A NŐ NEM A FÉRFI HELYETT VÉDEKEZIK!


A nő saját maga miatt védekezik, és a férfi is saját maga miatt védekezik! Egyiknek sem a dolga a másik helyett védekezni. Ha a nő védekezése megbukik BÁRMI MIATT, akkor a férfit még mindig védené a saját védekezési módja. Csak a férfiaknak kényelmesebb gumi nélkül dugni és a nőkre hárítani az egészet, a saját felelősségüket is az élvezet kedvéért, a nők meg annyira borzalmasan vannak nevelve a férfiközpontú világban, hogy elhiszik, hogyha a védekezést csak ők csinálják és csak ők hibáznak, akkor csak miattuk lesz gyerek, pedig nem, hiszen a férfi SEHOGY sem védekezett, csak ők! Taps járna nekik, hogy legalább megteszik a tőlük telhetőt védekezés terén, ha már a pasi bszik védekezni!


NINCS OLYAN, HOGY A NŐ DOLGA VÉDEKEZNI A PASI HELYETT! A NŐ MAGÁÉRT VÉDEKEZZEN, ÉS A PASI IS MAGÁÉRT VÉDEKEZZEN!


Az a pasi aki nem védekezett, az legyen tisztában vele, hogy gyereket akar csinálni, ez az ő döntése, hogy beleenged e a nőbe egy rakás spermát vagy sem, a nőé meg az, hogy hagyja e ezt neki(védekezik e női módszerrel) vagy sem! Ha a pasi beleengedte a nedveit a nőbe, önként, védekezés nélkül, akkor DÖNTÖTT, a nő rendelkezésére bocsátja a spermáit, amivel aztán a nő bármit "kezdhet", és ezért nem felelősségre vonható sem jogilag, sem erkölcsileg.


Sperma nélkül nem tud teherbe esni senki! A nő nem jut spermához, ha a férfi nem engedi bele a testébe! Az, hogy beleengedi, az a SAJÁT döntése! Nem kényszeríti senki! VÉDEKEZHETNE! DE NEM TESZI! DÖNTÖTT!

2020. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
40%
De, szerintem az a legfontosabb hogy a gyerek erdeket nezzuk, akinek mindket szuloje van. Ha el birod fogadni ha nem, ez a velemenyem. Nem mellesleg hagyni legalabb 2 eletet hazigsagban leelni a leheto legnagyobb patkanysag. Eltitkolni valaki elol hogy apa, szinten az. Azert mert a no szul, nincs egyeduli rendelkezesi joga a gyerek felett, az apanak is joga lenne hozza. Es nem erdekel hogy apuci pillanatnyi sokkot kapna, vagy ossze kapna az uj nojevel, nyilvan nem most kene ezt talalni, de ha most merult ez fel benne pont lesz@rnam hogy “jajj apuci milyen sokkban lenne”. Magamat ugyanugy szemen kopnem hogy nem szoltam egybol. Es igen, aki szerint ez “elevul” mert ha nem szolt egybol akkor mar minek, az ugyan olyan aljas a szememben.
2020. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
38%

Kerdezem en, hogy miert beszelsz szemelyeskedesrol, ha utana szegyennek neveze valakit aki nem ert veled egyet?


Illetve meddig kell szolni, meddig lehet kozolni? Mondjuk ugy a 10. hetig hogy meg bele ferjen az abortusz? 13. heten mar nem, inkabb ne kontarkodjunk bele apuci eletebe es eljen hazugsagban?

2020. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
74%

Ennyi naiv, eszetlen embert...

A "kérdező" meg röhög otthon. Jó esetben ír egy pszichológiai esettanulmányt a kommentelőkről :D

2020. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!