Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szájrapuszi kisgyermeknek? Mi...

Szájrapuszi kisgyermeknek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Fiam másfél éves múlt. Én sosem adok neki a szájára puszit, és az apja sem. A szüleimnek és nagyszüleimnek sikerült elmagyarázni, és elsőre megértették. Anyósomnak másfél éve szajkózom, hogy ne smároljon a gyerekkel, de mintha már direkt csinálná. Akárhányszor ad neki puszit, egy jó hosszút a szájára ad,és ez engem nagyon felbosszant. Legutóbb már rákiabáltam, mert úgy látom, a szép szó nem segít, pedig már én is, és a párom is magyaráztunk róla, hogy mennyire nem egészséges. Persze ezzel csak vitát gerjesztettem, és megy a sértődés. Érdekelne a ti véleményetek is erről, illetve aki szintén nem tolerálja, hogyan magyarázná el egy olyannak, aki nem hajlandó alábbhagyni ezzel a szokással?

2021. aug. 23. 01:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
79%

10es ilyen nálunk is volt 😬


Rá lett szólva, a férjem is kiakadt rajta, de hát az ő unokája, csak megpuszilhatja a kis "paszulyt"...


Nem is visszük őt, csak nagyon ritkán, az étel allergiáját sem veszi figyelembe, mert "nem allergia csak nagyvárosi hiszti a részemről" 🙃

2021. aug. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
26%

10. Az egyértelműen beteg ha a nemiszervét megpuszilja, de a fenekében mi a baj? Én a keresztlányomnak is megpusziltam a fenekét és a combját is mikor pelenkáztam. Atyaég. Biztos megállt a fejlődésben.

Azért mert két felnőtt ember egy másik felnőtt embernek nem tudja a kérését normálisan kommunikálni akkor az unoka eltiltása a megoldás igaz?

Durva hogy itt sok válaszolóban mekkora a zsigeri utálat az anyós felé. Nem fér meg két kotlós a szemétdombon 😂😂😂

2021. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 Derjaderja ***** válasza:
74%

Bennem biztos nincs utàlat. Az èn anyósom meghalt fiatalon, sose találkoztunk, ráadásul mindenki szerint egy tündér nő volt, gyakran gondolok rà, milyen jó lenne, ha élne.


Amit írsz, nem, nem tiltja el az ember a gyerekét, hanem azokat a kapcsolatait fejleszti, vagy mindegyiket addig a szintig, ami èpítő.


Az a típus, aki telibekakilja a szülő kérését az az igazi toxikus szokott lenni, aki nem tiszteli a szülőt és elrontja a gyereket. A szülők meg dolgoznak, ki van mindenki a rohadasig merülve, hát szabadidőben oda fog menni, ahol normálisak.


Másrészt mért pusziltad meg egy fèlig idegen gyerek fenekét mégis??

2021. aug. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 Derjaderja ***** válasza:
65%

Még annyi, hogy ez a gyerek intim szférájának a tiprása is, ez a jajjadjegypuszikát, tuti hogy ha szerencsétlen menekülne, akkor is az ilyen traktor nő az lefogja és letappereli.

Innentől kezdve nem csak 2 felnőtt konfliktusa...

2021. aug. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
68%

#12 te amúgy tudsz olvasni?? A kérdező kérte többször szépen, hogy ne csinàlja! Mi az, hogy nem tudja normálisan kommunikálni? Talán adja írásba, hogy a drága mama felfogja?

Egy olyan ember meg kotlósozzon már itt másnak, aki ki se bírja hogy ne csókolgassa más gyerekének a fenekét. Az a baj a nyomulós fajtátokkal, hogy nem fér a fejetekbe hogy más gyereke nem a tiétek. Akárhogy személyeskedsz, akkor is így lesz. Senki nem azért szül gyereket hogy neked legyen kin kiélni a beteg hajlamaidat, meg az irányításmániádat, mert ez lényegében az: mikor nyomatékosan kérik hogy NE de csalazértismertnekem aztán senki...

Majd lehet rinyàlni miért utàl a rokonság, hát tuti vèletlenül.

2021. aug. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
65%

Nálam ez már szexuális zaklatásnak számítana, comb/fenék/nemiszerv puszilgatása,bár már a szájrapuszinál is bőven felmerül a kérdés hogy vajon pedo az illető vagy sem.


Az azonnali mindennemű kapcsolat megszüntetésének meg minimumnak kellene legyen, azért ezek nem kicsit beteg dolgok!

2021. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
26%
13. Félig idegen a keresztlányomnak, az unokahúgom? Tényleg? A TESTVÉREM gyereke??
2021. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
17%
16. Jelentsd is fel. 😂
2021. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
31%

15. Nem hiszem el, hogy ha normálisan leülne a kérdező az anyóssal és elmondaná, hogy ne adjon szájra puszit a gyereknek, mert náluk nem szokás, ő nem szeretné, szerinte undorító, stbstb…akkor ne értené meg?!?

Az orrunk alatt dünnyögés meg a szánk sarkából ezerszer elmondtam nem ugyanaz.

Ha meg eleve odáig jutott a viszony hogy direkt csinálja, akkor a férj kérje meg az anyját.

Tényleg baj van a kommunikációs képességekkel ha valaki egy felnőtt embernek nem tud egy kérést normálisan prezentálni. Vagy odáig jut, hogy telibeszar az anyós. Az is biztos más hibája. 😂

2021. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
27%

Mi a banat olyan nagy dolog a szajrapusziba? En is szoktam neha adni a fiamnak, az apjaval nem vagyok egyutt de az is adott neki nem vertem ki a balhet. Baci mashonnan is kerulhet a szajaba pl a babak szeretnek mindent osszefogdosni es utana a szajukba tenni a kezuket.

En ha ferfi lennek es ezert nem akarna engedni a felesegem hogy anyam lassa a gyereket, az biztos hogy eleg szepen helyretennem.

2021. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!