Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szájrapuszi kisgyermeknek? Mi...

Szájrapuszi kisgyermeknek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Fiam másfél éves múlt. Én sosem adok neki a szájára puszit, és az apja sem. A szüleimnek és nagyszüleimnek sikerült elmagyarázni, és elsőre megértették. Anyósomnak másfél éve szajkózom, hogy ne smároljon a gyerekkel, de mintha már direkt csinálná. Akárhányszor ad neki puszit, egy jó hosszút a szájára ad,és ez engem nagyon felbosszant. Legutóbb már rákiabáltam, mert úgy látom, a szép szó nem segít, pedig már én is, és a párom is magyaráztunk róla, hogy mennyire nem egészséges. Persze ezzel csak vitát gerjesztettem, és megy a sértődés. Érdekelne a ti véleményetek is erről, illetve aki szintén nem tolerálja, hogyan magyarázná el egy olyannak, aki nem hajlandó alábbhagyni ezzel a szokással?

2021. aug. 23. 01:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 A kérdező kommentje:
#59 valóban, ez viszont nem is rossz ötlet, nem olyan brutális, mint a végleg eltiltás, és így talán észbe kapna, hogy ne hagyja most már figyelmen kívül a kéréseimet, mert következményei lesznek
2021. aug. 24. 14:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!