Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szájrapuszi kisgyermeknek? Mi...

Szájrapuszi kisgyermeknek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Fiam másfél éves múlt. Én sosem adok neki a szájára puszit, és az apja sem. A szüleimnek és nagyszüleimnek sikerült elmagyarázni, és elsőre megértették. Anyósomnak másfél éve szajkózom, hogy ne smároljon a gyerekkel, de mintha már direkt csinálná. Akárhányszor ad neki puszit, egy jó hosszút a szájára ad,és ez engem nagyon felbosszant. Legutóbb már rákiabáltam, mert úgy látom, a szép szó nem segít, pedig már én is, és a párom is magyaráztunk róla, hogy mennyire nem egészséges. Persze ezzel csak vitát gerjesztettem, és megy a sértődés. Érdekelne a ti véleményetek is erről, illetve aki szintén nem tolerálja, hogyan magyarázná el egy olyannak, aki nem hajlandó alábbhagyni ezzel a szokással?

2021. aug. 23. 01:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim válasza:
72%
Undorító dolog, szerintem aki ilyet csinál az minimum pedó!
2021. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
26%
38. Te se vagy százas…
2021. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
93%
A véleményem annyi, hogy gusztustalan. Én a szerelmemnek adok csókot, szájra puszit, nem saját véremnek, a gyerekemnek. 🤮🤮🤮 Nálunk otthon se volt ez a beteges szokás soha, és a férjem családjában sem. Megkérdeztem édesanyámat is, hogy mit gondol erről a jelenségről, szerinte is egy elég undorító divat.
2021. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
17%

37. Férjednek se? Eltiltod a gyereket vagy elválsz? 😂

Ja tudom tudom, ő nem puszilná meg a gyereket a fenekén meg a combját, mert nem pedofil, velünk ellentétben.

Pelenkázáskor amúgy meg lehet törölni a nemiszervét, fenekét vagy már az is zaklatás? Pláne ha nem az én gyerekem hanem rokonomé?

2021. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
73%
Ja és én se engedném többet oda a gyereket, ha anyós erről a beteges szokásáról nem hajlandó leszokni. Felügyelet nélkül pedig soha nem maradnának, nem bíznék benne. 43 voltam.
2021. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
85%

42-es mert mért is? Te nem tudsz ésszerű választ adni a kérdésemre, ebből pont az jön le hogy TE nem vagy százas.


44-es ki mondta hogy nő lennék? Egyébként eleve, nem jönnék össze pedofillal, és hálaistennek a feleségem sem az :)


Igen,pelenkázáskor meglehet törölni/meglehet tisztogatni, lévén annak egészségügyi okai vannak.

2021. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
18%

32es nem elorebb van, hanem o az az ember akiben tudom h soha nem fogok csalodni, egy hazastars krvara nem lesz soha ennyire a bizalmamba 50 ev utan se, es szomoru ha nektek anyuci pici fia/lanya az aki nem hagyja hogy a hazastarsa tiszteletlen legyen az edesanyjaval.

En nagyon tavol allok az anyuci pici lanyatol, 18 evesen mar eltartottam magam. Nyilvanvalo hogy a szulok nem szolhatnak bele a hazaspar eletebe es en sem szeretem ha valakit az anyja iranyit felnottkorara. De eltiltani az unokat a mamajatol egy kib.tt szajrapuszi miatt..igen,szerintem ez boven az a kategoria hogy rafer a kedves hazastarsra h helyretegyek😊

2021. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
77%

Szar már neked ha a házastársad nincs olyan bizalmasod. Szép kapcsolat ez is.


44 látom te még most sem vagy képes épkézláb érveket felsorakoztatni, csak a barom példálózás megy. Vajon hogy jön már a fenék törlés a fenék puszihoz? 🤦‍♀️🤦‍♀️ Azért mikor már kínodba nem tudod mivel vágj vissza és csak a hülyeség jön.

2021. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
16%

Nem csak a fenék puszihoz, itt már a comb, sőt a kéz megpuszilásától is eltiltanák egyesek a rokonokat...

Ennyi erővel ne pelenkázhassa más a gyereket csak az anyja, mert a fenék puszival ellentétben megérinti a nemiszervét (ki tudja, ki a pedofil mert sokaknak ez jön egy ártatlan combra pusziból), még ha eü okai is vannak. Az nem a gyerek intimszférájának megsértése? Csak az ha megpuszilod a combját, amin röhög a gyerek, mert láthatóan szereti.

Aki teljesen más véleményen van és kategórikusan elutasítja azt amit más mond, annak mégis mi lenne az épkézláb érv? Megmondom... semmi. :D

2021. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
20%
48as egy hazastars sokkal elobb at b... mint egy anya . Normalis hazastars es normalis anya eseteben is.
2021. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!