Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szájrapuszi kisgyermeknek? Mi...

Szájrapuszi kisgyermeknek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Fiam másfél éves múlt. Én sosem adok neki a szájára puszit, és az apja sem. A szüleimnek és nagyszüleimnek sikerült elmagyarázni, és elsőre megértették. Anyósomnak másfél éve szajkózom, hogy ne smároljon a gyerekkel, de mintha már direkt csinálná. Akárhányszor ad neki puszit, egy jó hosszút a szájára ad,és ez engem nagyon felbosszant. Legutóbb már rákiabáltam, mert úgy látom, a szép szó nem segít, pedig már én is, és a párom is magyaráztunk róla, hogy mennyire nem egészséges. Persze ezzel csak vitát gerjesztettem, és megy a sértődés. Érdekelne a ti véleményetek is erről, illetve aki szintén nem tolerálja, hogyan magyarázná el egy olyannak, aki nem hajlandó alábbhagyni ezzel a szokással?

2021. aug. 23. 01:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
40%
15-os, nem nyomulas, ti csinaltok ugy mintha cukorbol lenne a gyereketek 😂 gondolom dajkalni se dajkalhatja senki rajtad meg apucin kivul😀😀
2021. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 Derjaderja ***** válasza:
52%

Nem, úgy csinálunk, mintha emberi lény lenne...

Mi a rossebb az a dajkàlas amúgy?

2021. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
76%

18-as Ha valaki a nemiszervét puszilgatná a gyerekemnek fel is jelenteném, az nem is kérdés!


19-es, lehet szimplán az anyós olyan fogyatékos mint te.


20-as, szal szépen helyretennéd, ahha értem, na az ilyenektől védjen meg a jó isten minden nőt!


21-es na neked aztán beteg az agyad, remekül bizonyítottad is!

2021. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
66%

#21 nálad a "dajkálás" ugyan az mint a fenékpuszilgatàs?

Amúgy szépen tükrözi az értelmi kèpességeidet, ahogy a ló túloldalára esel "érveléskén"... mert hát ja aki nem akarja hogy bárki lesmárolja a gyerekét az tuti azt szetetné ha rá se nézne kb.

Érvésből megbuktál kiscica, de nembaj mert a poènosnak vélt személyeskedés megy.

Azt meg továbbra sem tudom honnan veszed, hogy a kérdező nem mondta szépen. Mert nem "hiszed el". Jaa az mindjárt más.

Ősszességében vicc hogy te oktatsz ki mást kommunikációról, mikor tőled csak ilyen nem hiszemek telnek, meg oszoba hasonlatok.

2021. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 Derjaderja ***** válasza:
82%

Azert kérdeztem én is. Aztán kiszállok ebből. Egy másfél évesnek, de már egy 6-8 honaposnak is világos elképzelése van arról, mit szeretne az adott pillanatban. Pl felvegyék, csikizzék, de most már ne stb.

Ha az a dajkaláa, hogy egy harsány nőszemény gügyögve sikongatva ledarálja a gyerek intim szféráját, azt nem hagyom, vagy nagyon szűkre limitàlom.

Na mondjuk az enyémek nem is hagyjak, ami nem tetszik 😊

Ha az, hogy pl a sógornőm vagy ilyesmi ránéz a kicsire, arcjátékát figyelve megöleli, ölbe veszi, akár csikizi vagy megpuszilja, fejét megsimogatja stb, az pedig nyilván rendben.

Meg kéne érteni, hogy egy kisbaba se élvezeti tárgy.

2021. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
10%
23. A fenék meg a comb is nemiszerv már? Nem tudtam bocs. Köszi az infót.
2021. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
8%

Jolvan ugorjatok nekem😀attol nem lesz jobban igazatok. Nektek minden anyos ellenseg akarmit csinal 😆

Es jo hogy helyretennem a hazastarsam akar no akar ferfi, ha el akarna a gyereket tiltani anyamtol, nekem anyam szent. Szomoru ha nektek egy hisztis feleseg elobbre van.

2021. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
10%
Aki meg nem tudja mit jelent az hogy dajkalas az legyen szives ne az en ertelmi kepessegemet minositse oke koszi 😀
2021. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
80%

Ha látod, hogy hajol felé, tedd közéjük a kezed. Vagy csapd tarkón. 😅

Nem hagynám semmiképp.

2021. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
42%
Na jó,itt egy dolgon akadtam ki a kommentek közül. Nem vagyok szájrapuszizgatós és hál istennek már az elején sikerült MINDENKIVEL tudatnom,hogy senki ne puszilja szájon. De hogy a comb is nemiszerv??? Komolyan!! Rohadjak meg,mert megpuszilgatom a gyerekem combját? Aztabüdösbetegmindenemet
2021. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!