Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért tartják cikinek sokan...

Miért tartják cikinek sokan azt, ha valakinek az a célja az életben, hogy jól házasodjon, olyan munkája legyen, ami bár keveset hoz a konyhára, de szereti, és hogy 2-nél több gyereket szüljön?

Figyelt kérdés
Én pl legalább 3 gyermeket szeretnék majd, és ezt a barátnőim furcsálják, meg cikinek tartják. De miért?

2022. márc. 6. 11:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarod mással eltartatni magad de a férjed keressen jól hogy te azt csinálhasd amit akarsz?:-D
2022. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
70%

Ha te ezt akarod,akkor csináld!

Ide felesleges írnod ,pláne kérdezned,mert rögtön beindulnak a jósok: elválsz,meghal,éhen halsz,vége az életedned... itt a legtöbb szar életűnek,az a lényeg,hogy neked is szar legyen, ha meg nem az,akkor beléd magyarázzák, hogy az lesz!

2022. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
55%

"itt a legtöbb szar életűnek,az a lényeg,hogy neked is szar legyen, ha meg nem az,akkor beléd magyarázzák, hogy az lesz!"


Hülyeség, amit írsz. Az nem jóslás, hogy a nők nagy része ilyen-olyan okok miatt egyedül marad a gyerekkel, hanem tény.

2022. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
11 már írtam, hogy apám vállalkozásába beszállok, meg spórolok előre.
2022. márc. 6. 13:25
 15/29 anonim ***** válasza:
88%

"Hülyeség, amit írsz. Az nem jóslás, hogy a nők nagy része ilyen-olyan okok miatt egyedül marad a gyerekkel, hanem tény."


Nem hülyeség. Minden kérdés alatt kb.az van, hogy nyomjuk le,tapossuk meg,alázzuk meg még inkább a kérdezőt.És akkor ha elválnak? Honnan tudod,hogy ő is ez a kategória? Amúgy meg ha úgy lesz,majd oldja meg.Ő dolga.Lehet neki ez nem lesz probléma.

Csak itt már sokan azt is bele látják ami nincs is... felesleges ilyen kérdéseket kiirni,mikor már azért is nyakon szúrnak itt,ha napi 1 órat tévézik a gyerek.

2022. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
78%
Ha majd elválnak, apuka fizeti a gyerektartást. Egyébként én meg kettővel váltam, azóta tök jó munkahelyem lett, így jobban vagyok anyagilag, mint amikor házas voltam és még mindig azt csinálom, amit szeretek, pedig amikor tanulni kezdtem, nem tűnt piacképesnek (művészet). Szerintem legalább annyira fontos a pszichés egészséghez, hogy az ember elhivatott legyen és ne csak egy mókuskerék legyen az élete az életben maradásért, mint az, hogy mennyit keres. Meg kell találni az egyensúlyt, amihez meg fel kell nőni persze, de ez fokozatos. Az élet meg annyi mindent hozhat, aminek aztán vagy lehet örülni, vagy lejjebb kell adni az igényeket. De kellenek álmok, tervek is, azok nélkül tiszta depresszió. A 3 gyerek is olyan, hogy hajrá persze, aztán majd meglátod, hogy élesben akarsz-e másodikat, ha egyáltalán lesz párod majd az elsőhöz. Egyikben sincs semmi elítélendő, ez a te életed és válassz majd olyat párnak, aki ebben partner tud lenni, amihez szintén sok sikert.
2022. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
39%
"jól házasodjon" Magyarul arányásó? Na, szerinted miért tartják cikinek?
2022. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
17 félre értelmezted. Én a jól házasodás fogalmát úgy értelmezem, hogy olyan emberrel éli le az életét, aki szereti és nem csalja meg, nem veri, stb. Mielőtt rosszmájú megjegyzést teszel, gondolkozz kérlek, mert ez csak téged minősít.
2022. márc. 9. 18:27
 19/29 anonim ***** válasza:
73%

A "jól házasodni" kifejezést elsősorban az anyagi érdekre szokták használni. Nyilván ez nincs benne szótárban, de ez a hétköznapi értelme.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

Szerintem az nem engem minősít, ha ismerem ezt a kifejezést, és megfelelően használom. Ha nem a pénzre gondolsz, akkor írd azt, hogy szerelemből házasodni, vagy társat találni. A jól házasodni nem ezt jelenti. Mielőtt használsz egy kifejezést, nézz utána mit jelent.

2022. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem meg téged minősít,mert nekem se a pénz jutott erről eszembe,mondjuk nem is azt néztem mibe tudnék belekötni..
2022. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!