Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen mozgást végeztek,...

Milyen mozgást végeztek, anyukák? Hogy van rá energiátok?

Figyelt kérdés
Már régóta tervezem, hogy újra elkezdek rendszeresen mozogni, de egyelőre nem jött össze. Nem a külsőmmel van a bajom, inkább az egészségemmel. Fizikailag és mentálisan is szükségem lenne a testmozgásra. 16 hónapos a kisfiam, de éjszaka még mindig csak velem tud aludni és párszor fel is ébred még, így esti/kora reggeli edzés kilőve. Nap közben néha lenne rá időm, de egyszerűen hullának érzem magamat. Mi a jobb szerintetek: otthon edzeni vagy elmenni futni/terembe/bárhová? Konkrét mozgásforma ajánlásokat is szívesen fogadok. Hogyan veszitek rá magatokat, ha hulla fáradtak vagytok is? És mikor szoktatok mozogni, addig ki vigyáz a gyerekre?

2022. márc. 21. 15:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
58%

Rajtam még 22kg van sajnos.. :( 6 gyerek mellett nem egyszerű (igyis lótok-futok egesznap)

a két kisebb csak 2 és 3 évesek.


Nos én minden másnap végzek egy állós kardio jellegű mozgást (nem megterhelo nem célom kikesziteni magamat)és egy 10 perces fenék formáló edzést.

Letoltottem a kaloriabazist odafigyelek mit és mennyit eszek,és így sikerült másfél hónap alatt leadni már majdnem 8 kg-ot.

Remélem a többi is majd ilyen ütemben "olvad" le rólam bár aztmondják a hozzáértők hogy csökkeni fog a fogyás gyorsasága ne számítsak arra hogy majd nyárig fogyok még 22kg-ot.


Nos nem is az a cél.Ezt az évet erre szántam rá,hogy végre én is jól erezzem magam a bőrömben,bátrabban öltözködhessek,csinos anyukájuk legyek a gyerekeimnek :)


Minden sorstársamnak sok sikert kívánok,ne adjátok fel a céljaitokat Anyukák <3

2022. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!