Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek vendéglátós...

Szerintetek vendéglátós (pincérnő) munka mellett lehet teljes értékűen gyermeket nevelni? (Ezt a kérdést csak elméletben teszem fel egyenlőre , érdekelne mások véleménye )

Figyelt kérdés

Jelenleg 27 éves nő vagyok, párommal úgy érezzük készen állunk egy gyermekre. Viszont van egy pici kétely bennem a munkámat illetően.. Jelenleg úgy dolgozom, hogy minden másnap 12 órát , ami azt jelenti esetemben, hogy reggel 9-től este 9.. Hétvége meg ahogy éppen esik..


Szerintetek e munka mellé tudnék úgy gyermeket vállalni, hogy miután a pici akkora lenne és én visszamennék dolgozni , ő ne szenvedje meg az anyja “hiányát”? Vagy érdemesebb lenne más munka után néznem ?:)



#munka #pincér #gyerekmekvállalás
2022. júl. 16. 18:26
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Abban mindenkivel egyetértek, hogy egy nő elsősorban magának szül. És akkor legyen baba amikor ő akarja és van rá miből..


De ezt a negatív előre rettegő hozzáállást nem bírom megérteni…Még meg se fogant a baba, itt a kommentelők egy része azzal jön hogy mi lesz ha az apja el fog hagyni? ( főleg úgy, hogy a MUNKÁVAL KAPCSOLATBAN TETTEM FEL A KÉRDÉST , nem az apával kapcsolatban) Ez nem hozzáállás az élethez.. Ennyi erővel már 27 évesen belefekhetnék egy koporsóba mert úgy sincs értelme semminek, es úgyis minden szar lesz…


Sajnálom hogy elment ez a kérdés és a válaszok a besavanyodás és a keserűség irányba , én elsősorban pincérek, szakácsok és vendéglátásban dolgozók meglátás és tapasztalatait vártam volna akik hasonló cipőben járnak.. És ilyen munka mellett vàllaltak gyereket

2022. júl. 17. 10:40
 22/33 A kérdező kommentje:

18-as válaszoló : LEENDő apuka logisztikai(irodai) munkát végez egy gyárban ami azt jelenti , hogy egy műszak H-P ,7-15:40… A nagyszülők pedig szerencsére frissen nyugdíjba ment , egészséges, fiatalos, korai hatvanasok.. Akik nagyon örülnek az ötletnek

Ilyen szempontból stabilak a körülmények..

2022. júl. 17. 10:46
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

18 vagyok! Én nem rossz indulatból írtam és nem, nem negatívan kell hozzáállni, de egy gyerek és a Te életedre is gondolni kell mivan ha.

Párod jó beosztásban van, tudja vinni hozni a gyereket, amikor dolgozol. Jó, h a nagyszülők is segíteni tudnak.

Igy sztm a munkád mellett is lehet gyereket nevelni

2022. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem azzal a részével van gond, hogy hogyan viszed-hozod, hanem hogy mennyire tolerálja a munkahelyed azt, ha kéthetente beteg.
2022. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
69%

24. De miből gondolod h minden gyerek beteg állandóan.

Lányom 7 éves életébe 2szer volt beteg.

2022. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
57%
Grat. Szerencsés vagy. A ritka kivétel. Senki nem tudja előre, hogy mennyire lesz beteges a gyereke. A legtöbb az lesz, ennyi.
2022. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
59%
Az ovoda első évében az átlagos gyerek többet van otthon, mint óvodában. Ugyanez igaz a bölcsire is, nyilván. De az azt követő években is gyakran betegek.
2022. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
40%
Ez java részt annak is köszönhető, h a szülő még a széltől meg egy kis homoktól is óvja. Kicsit szipog egyszerre tömi gyógyszerrel. Persze, h gyenge lesz sok gyerek immunrendszere ettől is. Persze van aki tényleg betegeskedik sokszor.
2022. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Amúúúúúgy van a kommentelők között az első hölgy kivételével aki dolgozott már vendéglátásban?:D
2022. júl. 17. 15:08
 30/33 anonim ***** válasza:
74%
Észosztáshoz nem kell valós tapasztalat, sőt. Érteni sem kell hozzá. Egyéni véleményeket írnak tényként. Én tapasztalatot írtam. Lehet, hogy nálad máshogy alakulna, nálam nem volt élhető.
2022. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!