Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek vendéglátós...

Szerintetek vendéglátós (pincérnő) munka mellett lehet teljes értékűen gyermeket nevelni? (Ezt a kérdést csak elméletben teszem fel egyenlőre , érdekelne mások véleménye )

Figyelt kérdés

Jelenleg 27 éves nő vagyok, párommal úgy érezzük készen állunk egy gyermekre. Viszont van egy pici kétely bennem a munkámat illetően.. Jelenleg úgy dolgozom, hogy minden másnap 12 órát , ami azt jelenti esetemben, hogy reggel 9-től este 9.. Hétvége meg ahogy éppen esik..


Szerintetek e munka mellé tudnék úgy gyermeket vállalni, hogy miután a pici akkora lenne és én visszamennék dolgozni , ő ne szenvedje meg az anyja “hiányát”? Vagy érdemesebb lenne más munka után néznem ?:)



#munka #pincér #gyerekmekvállalás
2022. júl. 16. 18:26
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Azt észrevettem😂 ezért van egyik másik válasz a

“-Hogy hívják Önt?”

-Igen.”

párbeszéd szintjén..

Sokan írnak valamit, de meg sem nézik van e köze egyáltalán a feltett kérdéshez ..Meg a férfiak miatt elszenvedett keserűséget kivetítik az én nyomorult kérdésemre..

2022. júl. 18. 08:30
 32/33 anonim válasza:
78%

Elso korben: Ha magadnak szulod, akkor illik is magadnak csinalni, illetve masfele nem elvarasokat tamasztani ez miatt. Ha nem magadnak, hanem magatoknak hogy gyerekes csalad legyetek, akkor nyilvan masabb a helyzet.


Ne halgass a sok megkeseredett p1csara, akik az elmenyeikbol azonnal arra kovetkeztetnek hogy teged is elhagy a parod a francba. (ha megvizsgalod alaposan a stilusukat, lehet hogy meg az okt is meg tudnad tippelni ami miatt magukra maradtak...)


Az 1-essel muszaj egyetertenem, a teljes munkaidos(X*12) vendeglatas melle egyszeruen szinte biztos hogy nem lesz eleg energiad. Cserebe jo hir, hogy ha meg is akarsz maradni vendeglatason belul, egy gyors kepzes utan be tudnal lepni mas, baratsagosabb poziciokra. Illetve siman opcio lehet akar a beugros munka is a kesobbiekben, amig at nem kepzed magad.

2022. júl. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező !

Én orvostanhallgatóként írok neked. A jövőben én is szeretnék majd családot, hasonló felállás van az eü-ben is.( ügyeletek, túlórák, ünnepnapok)

Ne vegyen el ez a kedvedet a családalapítástól, bátran vágj bele .

A leírásod alapján a nagyszülők és a párod is segítene neked, a bölcsibe pedig korán lehet vinni a gyerkőcöt. ( rám édesanyám egy éves koromig vigyázott, utána egy évig a mamám, két évesen pedig mentem a bölcsibe)

2022. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!