Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz nevet adtunk...

Szerintetek gáz nevet adtunk a kislányunknak?

Figyelt kérdés

Régóta tetszett ez a név és a férjem is ezt választotta. Családban sokaknak tetszett de voltak persze akiknek nem jött be és jött a szemöldök húzás de a lényeg, hogy nekünk legyen jó nem? Szerintem semmivel se rosszabb mint a többi virág, növény név ppl.Zselyke sőt szerintem vannak eléggé bizarr nevek is. Persze ízlés kérdése de azért érdeklődök ki mit gondol. :) Viszont azt gyanítom hogy nem tucat név. :D

Bodza a lányunk nevek. Nyugalom a vezetéknévvel nem ad fura hangzást mivel az Hegedűs. Becenevet még nem találunk neki, valaki esetleg ötlete?



2023. máj. 18. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim válasza:
90%
Szerintem aranyos
2023. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem jön be, de a Zselykénél mérföldekkel jobban hangzik.
2023. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
8%
Zaza esetleg?
2023. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim válasza:
37%

Mi a bajotok a Zselykével? Én tökre szeretem és van annyira különleges, hogy egyből megragad.


A Bodza ilyen szinten nekem pont ezért nem tetszik, mert túlságosan átlagos valami, bár ki tudja lehet városi környezetben nem majd egyből a növény fog mindenkinek beugrani.

2023. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
58%
Egyáltalán nem gáz, inkább különleges. Nekem tetszik.
2023. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim válasza:
19%

Nincs baj vele.

Becézéshet talán lehetne a "Bodi" is?🤔

2023. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
76%
Ismerek egy Bodzát. Először kicsit furcsa volt, de mostanra megszoktam, mert illik hozzá a neve. Azóta jobban is tetszik ez a név. Mondjuk a Zselykénél szerintem minden kicsit is népszerűbb név jobb.
2023. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
65%
Aranyos név nincs vele semmi baj.
2023. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
35%
Kutyának teljesen oké, embernek gáz. Gondolj bele, ezzel a névvel mennyire cikizik majd gyerekként, felnőttként meg mennyire veszik majd komolyan. Ez olyan komolytalan név, mint a Manó...
2023. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
65%

9. Miért, egy Ibolyát, Violát, Rózsát, Hortenziát nem vettek, vesznek komolyan?


Nem, kicsit sem a Manó-kategória.

2023. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!