Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz nevet adtunk...

Szerintetek gáz nevet adtunk a kislányunknak?

Figyelt kérdés

Régóta tetszett ez a név és a férjem is ezt választotta. Családban sokaknak tetszett de voltak persze akiknek nem jött be és jött a szemöldök húzás de a lényeg, hogy nekünk legyen jó nem? Szerintem semmivel se rosszabb mint a többi virág, növény név ppl.Zselyke sőt szerintem vannak eléggé bizarr nevek is. Persze ízlés kérdése de azért érdeklődök ki mit gondol. :) Viszont azt gyanítom hogy nem tucat név. :D

Bodza a lányunk nevek. Nyugalom a vezetéknévvel nem ad fura hangzást mivel az Hegedűs. Becenevet még nem találunk neki, valaki esetleg ötlete?



2023. máj. 18. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
88%

Aranyos és különleges név. Becenévre nincs is szükség.

Mások véleménye ne érdekeljen, nem a név teszi az embert, hanem az ember által fogyassz el egy nevet.

Pl. Apukám József. Ugye ez itt egy semmilyen név. Dolgozott arab nyelvterületen. Teljesen oda-vissza volt minden második ember, hogy milyen gyönyörű neve van.

2023. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem egy nagyon szép név és különleges.

Nálunk is a második kislányom neve Bodza 💖

Csak neki a második neve Szofi így Bodza Szofi szerintem nagyon illik egymáshoz.

2023. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
22%
Szomszed kutyája nálunk Bodza.
2023. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim válasza:
74%
Es akkor mi a franc van h a szomszed kutyaja bodza? Oruljunk hogy a szomszed gondolkodott egy kicsit es nem a Bodri nevet adta mint a sok hulye. A mi kutyainkat hivtak Botondnak, Ineznek stb… mindegyik letezo emberi nev. Alljunk mar le ezzel az idiota ervvel. Hivnam a gyerekem Bodzanak? Nem. De mert szemelyes preferencia. Ha hallom ezt a nevet nem gondolom hogy furcsa vagy bena. Nincs vele semmi baj.
2023. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
21%
Ez pont ugyanolyan mintha almának, málnának, szedernek nevezned el a gyereked, szerintem gusztustalan, de majd meglátják a szülők mikor az iskolában elkezdik cikizni.(mert ez a mai generáció)
2023. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
91%

65-ös Csak az olyan agyatlanok gyerekei cikiznék akinek olyan idióta szülei vannak mint pl te akik úgy gondolkoznak, hogy valakit cikizni kell a neve miatt.

Ez a Te szegénységi bizonyítványod.

Semmi baj a Bodza névvel.

2023. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
20%
Nem cikiznék senkit sem a neve miatt, kérdésre válaszoltam, hogy nekem ezek nem tetszenek, szerintem pont a te gyereked lesz nagy idióta ha erre neveled,hogy arról is ítélkezzen akit nem ismer.🤡🤡
2023. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
90%

Magyarázkodsz közben a te fejedben fordult meg, hogy cikizni fogják.....

Ebből nem jössz ki jól bármennyire is szeretnél.

2023. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
14%
Csak mert ismerem a társadalmat kedvesem, az ilyen kötekedős embereket mint te vagy. ;)
2023. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!