Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonoszok az ovis...

Miért ilyen gonoszok az ovis anyukák?

Figyelt kérdés

Nálunk az oviban az anyukák többsége nem dolgozik. Engem teljesen csodabogárnak tartanak, hogy dolgozok (negatív értelemben). Általában megkapom, hogy szegény gyerekem úgy sajnálják, hogy bent alszik délután, hogy milyen szörnyű lehet neki, úgy sajnálják.

Van olyan anyuka, akinek jól keres a férje, van aki inkább nem megy nyaralni, használt ruhákba járatja a gyereket és nem esznek gyümölcsöt, de inkább a gyerekével van ebédutántól (a férje is keveset keres, így minden forintot be kell osztaniuk). Ez utóbbi anyukától is megkaptam, hogy szerinte karrierista vagyok, hogy a munkát választom a szegény gyerek helyett. Miért kell ilyen gonosznak lenni, leszólni mást?

Nálatok is van "veszekedés" a dolgozó és a nem dolgozó anyukák között?


márc. 26. 15:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem kellene általánosítani!


Nálunk például nem gonoszak.


De mindenki magából indul ki ugye... :)

márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
10%

"Van olyan anyuka, akinek jól keres a férje, van aki inkább nem megy nyaralni, használt ruhákba járatja a gyereket és nem esznek gyümölcsöt, de inkább a gyerekével van ebédutántól (a férje is keveset keres, így minden forintot be kell osztaniuk"


Tehát jól keres a férje de mégis keveset keres a férje. Értem. Mi a kerdesed? Magánügye mindenkinek hogy hogyan él, hiygan neveli a gyereket

márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:

10-es Ja, nem szabad piszkálni amiért nem dolgozik, de engem nyugodtan csesztethet, amiért én dolgozok. Nem egyszeri beszólás volt, hanem már a többedik "szegény gyereked, úgy sajnálom".

12-es "VAN OLYAN anyuka, akinek jól keres a férje, VAN AKI inkább..." nem egy emberről van szó.

márc. 26. 16:20
 14/64 anonim ***** válasza:
18%

Te is ugyanolyan vagy mint ők.

Sőt még rosszabb.

Ők legalább a szemedbe mondják, de te itt anonimba lustazol le mást .

Állj eléjük és mond a szemükbe.

márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
78%

Na,megjelentek a munkakerülő anyukák kérdező. Lehet pont velük jár egy oviba a gyereked. :D


Tojd le kérdező,egyik füleden be,a másikon ki. Nekem ha valaki oltári hülyeséggel jön mindig mosolygok az arcába olyan bájosan. Odébb is áll. Nem kell velük foglalkozni. Aki unatkozik,szar élete van,csak ők foglalkoznak más életével. Akinek megvan a maga élete annak nem lesz ideje máséra.

márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
93%

Én sose beszéltem egy anyukával se ilyenről. Ha elmentem az oviba,csak a gyerekemmel foglalkoztam.

Dolgoztam én is. Magánügy. Én nem foglalkozom másokkal.

márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
79%
Én nem dolgoztam és bent aludt a lányom délután, egyszerűen azért, mert itthon nem aludt el, viszont fáradt volt délután. Senki nem mondott rólam véleményt, de igazából nem is nagyon beszéltem meg senkivel, hogy dolgozom, vagy sem, magánügy. A legtöbb embert amúgy nem érdekli, hogy mit csinálsz napközben, legalábbis nálunk nem (bp.) egy pletykás faluban lehet, hogy jobban.
márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
80%

Latszik, hogy szerencsetlenek unatkoznak is, azert kotnek bele masba. Tul sok idejuk van masokkal foglalkozni. Talan ha elmennenek dolgozni, nem lenne idejuk mas eletet ocsarolni.

Annyira utalom az ilyen embereket.

márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
29%
Aah,ilyenkor ra kell jatszani. Csini legyel, belott frizura ,smink,magassarku. En ezt szoktam. :DD hadd egye oket a fene. Nalunk a falusi ovodaban is sokan elviszik oket ebed utan es van egy kemeny mag kör, aki senkivel nem all szoba de leszarom mar. Ulnek ott a gyes kontyban,melegitoben sportcipoben en meg belibbenek a Desigual/Swarowski/MichaelKors kombóban es kesz. Ne hogy mar en erezzem magam rosszul, mert dolgozunk es jol keresunk. :/
márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
9%

15, persze munkakerülő vagyok, egy iskolással és egy totyogoval itthon🤣🤣

Egyébként, hogy ne fájjon a fejed miatta, és hogy ne halj meg hülyén, elárulom, hogy nemsokára megyek vissza dolgozni.

De ettől a kérdezőről meg ez a véleményem.

14

márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!