Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonoszok az ovis...

Miért ilyen gonoszok az ovis anyukák?

Figyelt kérdés

Nálunk az oviban az anyukák többsége nem dolgozik. Engem teljesen csodabogárnak tartanak, hogy dolgozok (negatív értelemben). Általában megkapom, hogy szegény gyerekem úgy sajnálják, hogy bent alszik délután, hogy milyen szörnyű lehet neki, úgy sajnálják.

Van olyan anyuka, akinek jól keres a férje, van aki inkább nem megy nyaralni, használt ruhákba járatja a gyereket és nem esznek gyümölcsöt, de inkább a gyerekével van ebédutántól (a férje is keveset keres, így minden forintot be kell osztaniuk). Ez utóbbi anyukától is megkaptam, hogy szerinte karrierista vagyok, hogy a munkát választom a szegény gyerek helyett. Miért kell ilyen gonosznak lenni, leszólni mást?

Nálatok is van "veszekedés" a dolgozó és a nem dolgozó anyukák között?


márc. 26. 15:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
78%

26#-os Mondjuk onnan,hogy sok sok nő kéretlenül osztogatja az élete pontjait másoknak. Vegyünk egy szimpla dévény tornát,még csak nem is ovi,de akik előttem utánam voltak rendszeresen még azt is elmesélték maguktól,kéretlenül,hogy hányszor szartak vagy szexeltek a héten,mit csinál a férjük,stb. Jöttek oda,jött,hogy szia és már ment a duma. Egyszer míg a kabátból levetkőztettem a lányom sikeresen megtudhattam,hogy már már akar másodikat,de a férje nem,nem érti miért,stb stb. Kutya nem kérdezte és nem is érdekel más élete. Akkor láttam először és utoljára és ez megyeszékhely,akkor el tudom képzelni egy kis faluba mi mehet olyan emberekkel,akikkel rendszeresen találkozol. Rengeteg ilyen ember van,sajnos... az ember alig tud menekülni tőlük. Kis városba nőttem fel,komolyan ha fingottál egyet is tudták és már tovább költötték a sztorit.

Egyébként meg nem a kérdező a hibás. Nem az a hibás,akit frusztrál ez,hanem aki majom módjára osztja az észt kéretlenül. Jóhogy nem már ő a hibás,mert szarul esik neki. :D érdekes világ lenne.

márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
0%
De mi a sajnálatban a gonoszság?!
márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
72%
32# Gondolom megvan hozzá a hangsúly és stílus. :D Egyébként inkább annak a gyereke a sajnálatra méltó,akinek ilyen lusta szar anyja van. Akkor ez sem gonoszság,hisz csak sajnálom szegényt. Pletykálni van ideje.
márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
0%

"Jóhogy nem már ő a hibás,mert szarul esik neki"


Hát az igazság mindig xarul tud esni. :)

márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
21%

"annak a gyereke a sajnálatra méltó,akinek ilyen lusta szar anyja van"


Már miért lenne az lusta, xar anya, aki a karrier helyett inkább a családot választotta és megteheti?

márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
11%
Nekem a hozzászólások alapján nagyon úgy tűnik, hogy egyes dolgozó anyák sokkal gonoszabbak. Isten mentsen meg az ilyen nőktől! :XD
márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
16%

"annak a gyereke a sajnálatra méltó,akinek ilyen lusta szar anyja van"


Azért, mert valaki nem dolgozik a gyerek 3-4 éves korában, attól még nem lusta szar anya. Én pl. csak napi pár órát dolgoztam, így minden másra volt időm. Kb. 40 évet dolgozunk életünkben, azért, mert pár év kimarad, még nem lusta valaki, és főleg nem rosszabb anya.

márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
Nem őszintén sajnálják, hanem kárörvendően.
márc. 26. 18:52
 39/64 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem már alapból lelustaszaranyázni egy anyát képzavar, mivel aki anya, az pláne pontosan jól tudja, hogy anyának lenni mit jelent és hogy ez mennyi munkával, energiával jár.

Egy anya egyszerűen nem teheti meg azt, hogy egész nap heverésszen, lustálkodjon, mert mindig van dolog.

Csak ugye azért nem kap fizetést. Sem társadalmi megbecsülést.


Ha pedig egy anya megteheti, hogy több időt töltsön a gyerekével és meg is teszi, az pláne nem nevezhető rossz anyának.


Érdekesek itt a hozzászólások és egyesek nagyon elszomorítóak.

márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet, hogy a kérdező csak félreérti? Mi ebben a "veszekedés"?


És ha valóban sajnálják a gyereket a kárörvendőséget meg csupán belevetíti a kérdező?


De még ha úgyis lenne, mi volt a cél a kérdéssel, mire volt jó kiírni ?


Mert hogy vele miért gonoszak, azt itt senki sem fogja tudni megmondani.


Azt csak ők tudják, őket lehetne erről megkérdezni.


Nálunk nem gonoszak, de még csak az ismerősi körömben sem hallottam soha senkitől, hogy bármi ilyesmi probléma felmerült volna fel.


Mondjuk mi városban élünk, itt ez nem téma.

márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!