Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megengeditek a gyereketeknek,...

Megengeditek a gyereketeknek, hogy a még nem kifizetett árut egye a boltban?

Figyelt kérdés
Ha a válasz: igen, miért? Esetleg ti magatok is ezt csináljátok?

máj. 13. 13:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/179 anonim ***** válasza:
46%
3 gyermekünk van. A legkisebbnek volt, hogy megengedtem. Ő autista és szelektív étkező. Előfordult, hogy fél napokat a boltban voltam vele és megvettem neki bármit amit megkívánt, esetleg meg szeretett volna kóstolni. Egy részéhez végül hozzá sem nyúlt, de volt amit megszagolt, sőt megnyalt és a krémtúrót megette. Akkor jött a krémtúró korszak. Kb 1 hónapig semmi mást nem is evett, egy márka egy fajta, a doboznak sérülésmentesnek kellett lennie, neki kellett kinyitnia és csak műanyag kiskanállal (az volt hirtelen a boltban) volt hajlandó megenni. Na, mire ezt mind megfejtettük, mert akkor még egyáltalán nem beszélt... Egy életre hálás vagyok a bolt vezetőjének, mert akkor és ott nem volt arra idő, hogy kifizetem és majd megkóstolja, azonnal kellett bontani/kóstolni. Nem sokszor volt ennyire durva a helyzet, de 4-5 nap ételvisszautasítas után az ember bármivel is megpróbalkozik!
máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/179 anonim ***** válasza:
31%
51 nem is akarok :D Ja és a biztonsági őr is mondta,hogy ez nagyon alja :D Mármint,hogy lopják az árut :)
máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/179 anonim ***** válasza:
81%

#52

Kár itt bármi, én direkt nem írtam le, mert sokak szerint az autizmus aduász a szülőnek...

Mondanám, lehet kipróbálni, hajrá 👍

#32 voltam

máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/179 anonim ***** válasza:
88%

54, valóban sokan annak használják.

Akkor meg én leírom, hogy az autista gyerekemnek se bontottam meg soha semmit, mindig sikerült máshogy megoldani, és éppen ezért felháborít, ha más a baromi egyszerű nt gyerekével se bír.

máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/179 anonim ***** válasza:
71%
Soha. Nem szoktam lopni.
máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/179 anonim ***** válasza:
34%
52. válaszoló, talán hagyni kéne, hogy a természet szelektáljon ebben az esetben, nem? Nem pedig megbontogatni egy boltban mindent, mert a gyerekednek épp olyanja van.
máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/179 anonim ***** válasza:
77%
Soha nem engedtem a ki nem fizette árut enni a kisfiamnak, pedig születése óta járja velem a boltokat, mert nincs segítség. Mindig mondogattam neki, hogy ezt előbb ki kell fizetni, és csak utána kaphat belőle. Hamar megtanulta. Soha nem értettem, miért kell a gyereket a boltban vagy a játszótéren etetni.
máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/179 anonim ***** válasza:
63%

52 vagyok.


Nem értem, hogy az miért lopás, ha előre leegyeztetve a boltvezetővel a gyerek megkóstolhatott mindent, amit csak akart. Mindezt a gyerek 7 és 12 éves kora között összesen 3*.

Lehet mindenféle car anyának tartani, de inkább ez, mint, hogy lyukat fúrjanak a hasfalába a szondás tápláláshoz, mert megtagadja az evést. Az is elég kellemetlen, mikor a folyadékot tagadja meg, de az infúzió bekötése azért kevésbé durva beavatkozás. Meg lehet kövezni, de ha megint felmerülne a probléma pár nap sikertelen próbálkozás után már hivnám is az üzletvezetőt.

máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/179 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem, hogy az miért lopás, ha előre leegyeztetve a boltvezetővel a gyerek megkóstolhatott mindent, amit csak akart. Mindezt a gyerek 7 és 12 éves kora között összesen 3*."


A kérdés nyilvánvalóan nem erre vonatkozott. Ha megbeszéli az ember, az kicsit más téma. A kérdés arra vonatkozott, amikor Átlag Pistike éhen akar halni ebéd után 20 perccel es emiatt kíséri q hisztit, anyu meg oda adja neki a kiflit/kindertojast/akármit, hogy ne hisztizzen

máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/179 anonim ***** válasza:
76%
59, és persze kóstolgatni csak a boltban lehet, otthon nem. Nyalogassa otthon a dolgokat, akkor is, ha autista.
máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!