Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megengeditek a gyereketeknek,...

Megengeditek a gyereketeknek, hogy a még nem kifizetett árut egye a boltban?

Figyelt kérdés
Ha a válasz: igen, miért? Esetleg ti magatok is ezt csináljátok?

máj. 13. 13:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/179 anonim ***** válasza:
32%
Ez gusztustalan. Persze vérmami egyből menne az üzletvezetőhöz. Azthiszed kölyköd van és neked már akármit lehet.
máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/179 anonim ***** válasza:
62%
Meg akartam nézni mi generált itt ennyi hozzászólást. Apukaként nem sűrűn megyek a gyerekkel együtt vásárolni, és soha nem adtam neki semmit. Viszont a kommentek elborzaszt annak. Játsszátok a nagy erkölcsi atyaúristent, közben amilyen stílusban beszéltek és amilyen intenzitással gyűlölitek a másikat, nem kéne olyan magas lovon ülni, mert nem vagytok jobbak senkinél, még akkor sem ha egy morzsát se nyeltetek le a boltban.
máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/179 anonim ***** válasza:
53%
62! Miért te nem mennél, ha 5 napja semmi ételt nem vesz magához és a doki kilátásba helyezi a szondás táplálást?
máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/179 anonim ***** válasza:
78%
64, ne gyere azzal, hogy erre az egyetlen megoldás, hogy körbenyalatod vele a boltot.
máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/179 anonim ***** válasza:
37%
Egyszer volt ilyen. A lányom kb 1,5-2 éves volt. A bevásárlás elején tartottuk, amikor mondta, hogy éhes. Először próbáltam elmagyarázni, hogy nem lehet, de hát egy ekkora gyerek még nem érti. Törtem egy darab kiflit neki, azt rágcsálta, míg nem végeztünk. Természetesen ki lett fizetve, nem loptunk. Ezt csak azért jegyzem meg, mert volt olyan kommentelő, aki szerint ez lopás. De mindenki magából indul ki... Amúgy érdekes, hogy itt szinte mindenki olyan szuper, becsületes anya, hogy ezt vmi nagy bűnnek tekinti, holott én sok olyan szülővel találkoztam, akik adtak vmit a gyereknek enni. Pont ezek az anyukák nincsenek most itt, vagy mindenki ilyen álszent? Mindenesetre én sem vagyok ennek híve, de ha vki egy évben egyszer ilyent mer tenni, nem hinném, hogy ettől még rossz szülő.
máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/179 anonim ***** válasza:
83%
Megérti a 1,5-2 éves is. Az enyém is felfogta. Nem hülye csak gyerek. A szülőnek meg következetesnek kellene lenni.
máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/179 anonim ***** válasza:
65%
Na kedves #66os, a #68as például egy PÉLDÁS szülő,akitől tanulhatnál gyereknevelést. De neked csak az ócska kifogások vannak.
máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/179 anonim ***** válasza:
79%

66!


Ezt mondjuk en ugy oldottam volna meg, ha éhhalál szélén all a gyerek, hogy fogok egy kiflit, oda megyek vele a pénztárhoz, kifizetem, a gyerek megeszi aztan vissza megyunk vásárolni. Igen, lopas ha eszel abbol, ami nincs kifizezve

máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/179 anonim ***** válasza:
21%

64-es, akkor kap szondát és megkapja úgy a táplálékot.

Legalább biztos egy életre megtanulja, hogy enni kell.

máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/179 anonim ***** válasza:
86%

71, nem tanulja meg, mert pont attól autista, hogy bizonyos dolgokat nem "vesz be az agya", akkor se ha kétszer akkora az IQ-ja, mint neked.

De: a bolt nem "all inclusive" szálloda, nem az a megfelelő terep a kóstolgatásra.

máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!