Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megengeditek a gyereketeknek,...

Megengeditek a gyereketeknek, hogy a még nem kifizetett árut egye a boltban?

Figyelt kérdés
Ha a válasz: igen, miért? Esetleg ti magatok is ezt csináljátok?

máj. 13. 13:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/179 anonim ***** válasza:
54%

Nem körbenyalattam, hanem ahogy mentünk a sorok között, amire ételt mutatott, azzal megkínáltam. Nyilván, mikor a szivacsra vagy az újságokra mutatott, abból nem adtam neki. Nem tudta, hogy nem ehető, nem értette. Semmit nem tetem vissza, amit megfogott. Amit kért kipróbáltuk, 9-10 óra vásárlás alatt a max 5 termék volt, ami felkeltette az érdeklődését.

Egyébként ezt az adott üzletvezető ajánlotta fel, mert az egyik munkatársának a fia is hasonló és ők a zöldség nagybanit járták így.

máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/179 anonim ***** válasza:
23%
71: lehet hogy egy kiflicsücsköt nem vettél el, de attól még gusztustalan a stílusod és süt belőle az empátia hiánya.
máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/179 anonim ***** válasza:
79%

9-10 óra vásárlás alatt a max 5 termék volt, ami felkeltette az érdeklődését


9-10 órát cipelted körbe az autista, amúgy is éhező gyereket. Hát persze.

máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/179 anonim ***** válasza:
36%
Nem tanulja meg ettől! Már nagy, gimibe jár és jövőre fog érettségizni. Ennek ellenére minden félév és év vége alatt előjön a nem ivós korszak. Ilyenkor marad az infúzió. Hiába ép értelmű, hiába fogja fel, hogy inni kell, képtelen lenyelni vagy ha mégis lenyeli, sugárban jön ki belőle.
máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/179 anonim ***** válasza:
74%
Én nem szoktam, soha. Szerintem egy kicsi gyereknek is ki kell bírnia azt a pár percet, amíg kifizeti a szülő az adott terméket. Ráadásul nálam mindig van valami kis kaja, pl. egy müzliszelet, vagy egy zacskó ropi végszükség esetére.
máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/179 anonim ***** válasza:
68%

73, azt az 5 terméket meg is vehetted volna és kulturáltan otthon is megkóstolhatta volna.

(Egy másik autista anyja)

máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/179 anonim ***** válasza:
100%
Kifizetetlen árut sosem bontottam még ki, és amikor a nagymama próbálkozott ilyesmivel, azt sem engedtem. De! Nagyobb bevásárlásra, ha gyerekkel mentem, vittem máshonnan való saját márkás terméket (hogy világos legyen, hogy máshonnan van), és nem csak végszükség esetére, hanem minden esetben, konkrétan azért, hogy nyugodtan tudjak vásárolni. Sokáig ez volt az egyedüli kikapcsolódásom, hogy nézelődhettem a tescoban (nagy tér, kevés vásárló, legalábbis ahova mi járunk). A gyerek meg megevett egy gyümölcsszeletet addig. Néha kettőt. Az az egy óra nyugalom megért minden rosszalló pillantást, bár sokkal nem találkoztam, sőt, igazából eggyel sem, de tudom hogy sokaknak meg van a véleményük erről.
máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/179 anonim ***** válasza:
41%

Lopás? A lopás az drágák, amikor kiviszed a terméket fizetés nélkül. Írom ezt úgy, hogy soha nem bontottunk ki semmit, de itt pl aki írja, hogy bolti eladó…húha, látszik a szint.:) Csoda, hogy eddig eljutottál az életben és ez picit sértő is más normális eladóval szemben, maradtál volna a takarításnál a raktárba.:D Bár ők is magasabb szinten vannak nálad.:D Stílus.


71, Te láttál már valaha igazán szondás vagy autista gyereket? Nem lenne rossz, ha megtapasztalnád, bár remélem ilyennek nincs gyereke, mert mit adhat át egyébként jellemileg? Ezt?

Szégyelljétek magatokat egyébként, hogy így egymásnak estek és felülbíráljátok nevelésben a másikat, és itt mindenki minta szülő, ehhez képest akárhova megyek csak neveletlen gyereket látni. De persze innen soha senki nincs itt.:D

máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/179 anonim ***** válasza:
30%
79, Ez is zavarja itt az anyák szemét, az is biztos lopás, ha otthonról viszed. Hát neveld meg, hadd ordítson, anyának egy vásárlást sem szabad, maradj a négy fal között stb,stb.:D náluk már az egy éves is megérti, sőt az 5 hónapos is hogy bizony csendbe kell lenni.
máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/179 anonim ***** válasza:
72%
80, amíg nem fizetsz, a bolt tulajdona. Más tulajdonával sajátodként rendelkezni valóban nem lopás, hanem sikkasztás.
máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!