Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megengeditek a gyereketeknek,...

Megengeditek a gyereketeknek, hogy a még nem kifizetett árut egye a boltban?

Figyelt kérdés
Ha a válasz: igen, miért? Esetleg ti magatok is ezt csináljátok?

máj. 13. 13:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/179 anonim ***** válasza:
61%
37 Te mekkora egy gyökér vagy.:D Atya ég. Csak Pesti majmok szüljenek, mint te, mi? Pedig látszik a különbség köztetek itt is, ki is a normálisabb. Mi rendelhetnénk, de valaki tudod szeretne ott lenni és helyben vásárolni. Jé de fura.
máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/179 anonim ***** válasza:
87%

#40

Nem a kocsi volt a konkrét felvetés, amire reagáltam.

De akkoriban pont volt autó, csak jogsi nem 🤣 Sajna, mivel a költözés miatt félbe lett hagyva. És nem egyedül szoptam végig ezeket a köröket, mert ő is jött velünk, volt rá idő és mód.

De ennek nem érzem, hogy bármi köze lenne már a boltban megevett pogácsához 😂

máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/179 anonim ***** válasza:
45%

36!


Nem kell többet mozognom, postás vagyok, hidd el megyek eleget. Amúgy nem 3 km, hanem 6, hiszen ha 3km-re van, vissza is kell menni. A lényeg az lett volna, hogy a valaszado egyértelműen kamuzik

máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/179 anonim ***** válasza:
33%
43 Biciklit nem venném ide postásként, de hagyjuk. De én aki éltem a vihar szélén és most nagyváros megyeszékhely, érezhető a különbség, ezért hiszem el amit írt. :D De ez off különben már tényleg.
máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/179 anonim ***** válasza:
37%

"Biciklit nem venném ide postásként, de hagyjuk. "


Nem vettem ide a biciklit, de hagyjuk

máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/179 anonim ***** válasza:
55%

"A lényeg az lett volna, hogy a valaszado egyértelműen kamuzik"

Én örültem volna a legjobban, ha kamu.

De pontosítok a kedvedért, direkt megnéztem most így 4 és fél év távlatából:


Háztól az iskola: 1,5 km

Onnan a Tesco és az üzletsor: 2,1 km

Onnan haza: 2,4 km


Bocs, ha túlzásba estem, na.

máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/179 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Szerencsére még egyikük sem jött rá, hogy lehet hisztizni miatta ;). Vizet szoktam vinni magammal, az evést kibírják. Anyukám kereskedelemben dolgozott, az egyik unokaöcsém sokszor volt bent nála. Másfél évesen már tudta, hogy nem nyúlunk az áruhoz és pláne nem eszünk bele.
máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/179 anonim ***** válasza:
78%
Sosem volt rá szükség, pedig azért megyünk nagyobb üzletekbe is, nem csak gyorsan beszaladunk a sarki kisboltba. 4 éves a nagy, 1,5 éves a kicsi, egyiküknél sem volt erre igény, pedig én néha bámészkodni is szeretek. Ha nagyon elunják a vásárlást és nyűglődni kezdenek, akkor inkább gyorsan bedobálom a kosárba, ami kell és sietek ki, de attól még nem bontok meg bolton belül semmit, azt se, amit egyébként nekik szánnék. Már csak azért sem, egyébként, mert én önkiszolgáló kasszákat használok, nem tudom, mennyire érzékenyek a mérlegek, de gyanítom az feltűnne, ha a túrós batyu súlya nem igazán jönne ki, mert az egyiknek a fele már hiányzik, vagy ha a gyümölcsléből már megittunk 2 decit menet közben. Azért használok önkiszolgáló kasszát, hogy ne kelljen emberrel beszélnem, f@sznak van kedve odahívni a dolgozót és magyarázkodni meg a kódját kérni, hogy fizethessek.
máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/179 anonim ***** válasza:
76%
Nem engedem.
máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/179 anonim ***** válasza:
62%

50-es, ne haragudj, hogy ezt mondom, de ilyen stílussal nem csoda, hogy nem jutottál tovább a bolti eladó státusznál.


(Mondom ezt úgy, hogy soha nem bontottam ki semmit se magamnak, se a gyerekeimnek.)

máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!