Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 19 évesen teherbe esni egy...

19 évesen teherbe esni egy olyan férfitól akinek a barátnője 4 hónapos terhes?

Figyelt kérdés
Gondolom ez a téma nagyon ciki....rengeteg bántó válasz fog érkezni. A helyzet az, hogy decemberben ismerkedtem meg egy sráccal. Tudtam, hogy barátnője van de nem gondoltam, hogy terhes...Az egész úgy indult, hogy csak egy éjszaka (a legnagyobb bűnbe estem) Olyan kötést éreztem ami kiváltotta, hogy mindegy hogyan de megkapjam őt. Az első alkalommal belezúgtam és ő is belém. Pár napra rá mikor fülig szerelmesek voltunk kiderült, hogy a barátnője terhes (akkor kb. 1 hónapos volt).Soha nem voltam még ilyen hamar szerelmes. Egyből szakítani akartam de a sors úgy hozta össze, hogy valahogy sosem jött össze...részéről is részemről is összeborulás.. :( Azóta kb 3 hónap telt el... Érzem, hogy szeret tiszta szívéből és én is őt. De lehet, hogy terhes vagyok (teljesen véletlen)nem szándékoztam teherbe esni és ami azt illeti figyeltünk is. 10-e fele derül ki hogy van e babuci. Szeretnék véleményt hallani. Tudom, hogy legtöbben el fognak ítélni de ez van... A barátom nagyon régóta nem szereti a barátnőjét de a gyerek volt minden vágya és nem is lett volna képes elvetetni. Annyiszor próbáltam már leállni de olyan ő nekem mint a drog és nem bírom abbahagyni :( :( Lehet itt engem hibáztatni de nem biztos, hogy csak bennem van a hiba... Az emberek rengeteg hibát követnek el és később tanulnak belőle valamint rendesen megisszák a levét:/ Lehet, hogy a sors akarta ezt így. Kérlek titeket írjátok meg mit tennétek a helyemben... Mi van ha kiderül, hogy babás vagyok...Aminek igazából mindennél jobban örülnék de nagyon sok hátránya is lenne.
2011. febr. 28. 13:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

1. Olyan pasival nem kezdek, aki nem egyedülálló.

2. 19 évesen lehet, de nem cél a családalapításon gondolkozni.

3. Főleg nem egy olyan emberrel, aki csélcsap. Tudod, kutyából nem lesz szalonna, te is bármikor úgy járhatsz, mint a barátnője.

4. Szerintem a pasinak borzasztóan imponál az, hogy van egy fiatal pipije. Bár nem derült ki a történetből, van rá egy húszasom, hogy nem 19-20 éves.

5. Akkor is az ő gyereke maradhat, ha elhagyja a nőt, ez nem indok arra, hogy ne hagyja ott. Itt a gyk-n is szétnézhetsz rengeteg az olyan anyuka/kismama, akit a terhessége alatt hagyott el a gyerek apja.

6. Ha 10-re (nem) várod, akkor az a baba a napokban fogant. Ha te nem akarsz gyereket és felmerül az, hogy esetleg ettől terhes lehetsz, akkor esemény utáni tablettát íratsz, de ezerrel. Ergo nem teljesen véletlenül lennél te most terhes. És ezt tartom a legundorítóbbnak az egész történetedben.

2011. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
A lány 19 éves a srác 23... Nem tudom eldönteni kinek a válaszában bízzak...realitás van mindben az is igaz... Hátha nem vagyok terhes ha meg igen akkor ( megérdemeltem) Ennyi...
2011. febr. 28. 13:58
 13/36 anonim ***** válasza:

Azert azzal nem ertek egyet hogy mert elszerette mas pasijat nem maradna vele.

En is elszerrettem a parom az elozotol es 9eve egyutt vagyunk,igaz az tiniszerelem volt,de egy percig nem feltem attol hogy majd tollem is elszereti valaki.


A nagy kerdes hogy elhagyna e miattad a volt baratnojet.

2011. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy lehetnék terhes de alhasi görcsök vannak amik nem megszokottak csak menzesz előtt...Nem akarok terhes lenni tehát nem is direkt csináltam...Visszagondolva voltak szituációk amikor megeshet, hogy becsúszott
2011. febr. 28. 14:01
 15/36 A kérdező kommentje:
Elhagyná de nem várom el tőle, hogy a terhesség alatt tegye ezt... Nem tudnám megbocsájtani magamnak ha a stressz miatt elmenne a gyerek... Igazából aki direkt csináltatta fel magát az nem én vagyok hanem a barátnője.. Attól tartott, hogy a srác elhagyja és mivel tudta, hogy nagyon szeretne gyereket, úgy alakította ahogy neki jó.. és mikor már tuti terhes volt örült mert így már biztos mindig vele marad... ennyi a csaj részéről
2011. febr. 28. 14:04
 16/36 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha terhes vagy az teljesen a te hibad lesz.

ezt nem ertem 10en derulne ki hogy terhes vagy e?odaig meg van 12nap,ilyen koran nem is erezhetned a tuneteket.

ha pontos a ciklusod akkor kb 2-3napja lehetett peteeresed.

2011. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Előbb még azt írtad hogy a csávó akart a csajtól gyereket, könyörgöm találd már ki!
2011. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom, hogy 10-én mert megkérdeztem egy másik fórumon és ott azt írták a mensi első napján derül ki..ami 10-e ... A ciklus elején lehetett rá esély, amikor a statisztikák szerint nem is lehetne peteérés...de bármi megeshet és nem szoktam görcsölni..ezért gondolom, hogy lehetséges
2011. febr. 28. 14:11
 19/36 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, hogy a csajtól akart..hanem, hogy minden vágya volt..de akkor még nem tervezte. A csaj tudta nagyon jól, hogy ha besikerülne nem akarná elvetetni.
2011. febr. 28. 14:13
 20/36 anonim ***** válasza:

figyi itt te vagy a szereto,ha egy kapcsolatban baba szuletik ahhoz ket ember kell.ha a pasid anyira nem akart volna gyereket a baratnojetol akkor gondolom vedekezik.

Mivel ketotok kozt sem normalis a vedekezes(akkor 99%ban biztos volnal benne hogy nem vagy terhes)igy ugy gondolom ugyanezt megcsinalta a baratnojevel is aki ugymaradt,hangsulyozom ket ember kell egy terheseghez.


az meg megint mas dolog hogy milyen alak ez a pasi aki a terhes baratnoje mellet megenged maganak egy esetleges masodik terheseget igy 2honap utan.

2011. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!