Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 19 évesen teherbe esni egy...

19 évesen teherbe esni egy olyan férfitól akinek a barátnője 4 hónapos terhes?

Figyelt kérdés
Gondolom ez a téma nagyon ciki....rengeteg bántó válasz fog érkezni. A helyzet az, hogy decemberben ismerkedtem meg egy sráccal. Tudtam, hogy barátnője van de nem gondoltam, hogy terhes...Az egész úgy indult, hogy csak egy éjszaka (a legnagyobb bűnbe estem) Olyan kötést éreztem ami kiváltotta, hogy mindegy hogyan de megkapjam őt. Az első alkalommal belezúgtam és ő is belém. Pár napra rá mikor fülig szerelmesek voltunk kiderült, hogy a barátnője terhes (akkor kb. 1 hónapos volt).Soha nem voltam még ilyen hamar szerelmes. Egyből szakítani akartam de a sors úgy hozta össze, hogy valahogy sosem jött össze...részéről is részemről is összeborulás.. :( Azóta kb 3 hónap telt el... Érzem, hogy szeret tiszta szívéből és én is őt. De lehet, hogy terhes vagyok (teljesen véletlen)nem szándékoztam teherbe esni és ami azt illeti figyeltünk is. 10-e fele derül ki hogy van e babuci. Szeretnék véleményt hallani. Tudom, hogy legtöbben el fognak ítélni de ez van... A barátom nagyon régóta nem szereti a barátnőjét de a gyerek volt minden vágya és nem is lett volna képes elvetetni. Annyiszor próbáltam már leállni de olyan ő nekem mint a drog és nem bírom abbahagyni :( :( Lehet itt engem hibáztatni de nem biztos, hogy csak bennem van a hiba... Az emberek rengeteg hibát követnek el és később tanulnak belőle valamint rendesen megisszák a levét:/ Lehet, hogy a sors akarta ezt így. Kérlek titeket írjátok meg mit tennétek a helyemben... Mi van ha kiderül, hogy babás vagyok...Aminek igazából mindennél jobban örülnék de nagyon sok hátránya is lenne.
2011. febr. 28. 13:40
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
ne is mond.. :( legrosszabb érzés, tudod, hogy nem jó és nem tudsz véget vetni :( :'(
2011. febr. 28. 17:23
 32/36 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 27 évesen volt 3 gyerekes apukával kapcsolatom. Ha becsúszott volna a baba, megtartottam volna. Másfél éves viszony volt, nagyon szerelmesek voltunk egymásba. Szerencsére úgy alakult, hogy vége lett, és nem lett baba.

Azóta én férjhez mentem, 2 gyerekem van. Most már bánom az egészet, de akkor abban a helyzetben én nem tudtam, mit jelent a 3 gyerek.

Mindegy, túl vagyunk rajta, régi sztori.

A helyedben elvetetném a babát, de csak azért, mert nagyon fiatal vagy, egyébként nem szoktam pártolni az abortuszt, de a te esetedben igen. És mindenképpen megszakítani a kapcsolatot a hapsival. És soha többet össze nem jönni nős/gyerekes/barátnős/stb férfival, és sokat tanulni ebből!

Én nem bántalak, nagyon megértelek egyébként, és szívből sajnálom, hogy ilyen szituban vagy.

Sok erőt kívánok neked.

2011. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van,akkor nem vagy terhes és legközelebb jobban figyelsz a védekezésre.Remélhetőleg nem lépsz bele többször ilyen kapcsolatba,mert szerintem ez neked sem jó.
2011. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Szia,szerintem nem vagy terhes, de majd írd meg, ha kiderül, sokan szerintem kíváncsiak lesznek rá.

Ebben a kapcsolatban igazat adva az egyik hozzászólónak te vagy a harmadik fél. Ők hárman egy család. Te pedig a betolakodó. Ez van. Ha így jobban tetszik, lehet, hogy az a srác vissza tudna szeretni a gyereke anyjába, te pedig akadályozod ebben. Mi lesz így azzal a kisgyerekkel? Ha nem akarták volna elvetethette volna a másik csaj is, de te magad is leírtad: a srác akarja a kisbabát, tehát akkor neked nincs keresnivalód sehol máshol, csak az ágyában.

Még nagyon fiatal vagy, persze, hogy tetszik az apasághoz szintén fiatal srácnak, hogy két vasat tarthat a tűzben. Tudod milyen terhesnek lenni: nem kívánni a párodat, nehezen mozogni, aggódni a piciért minden pillanatban, figyelni a mocorgását, együtt nézni az ultrahangfelvételeket, aztán együtt izgulni a végén, hogy minden rendben legyen, és amikor először a karjába veszi majd a gyerekét...nem rád fog gondolni, ébredj már fel!!!! És te ennek a másik nőnek beárnyékolod élete egyik legszebb 9 hónapját...mert a betolakodó te vagy.

Menj és keress 19 évesen egy normális pasit, aki nem kever a terhes barátnője mellett! Ha nem sexelhet a terhes barátnőjével rögtön másik lyukra fut...ááá, ezt bárkivel - akár veled is - eljátssza majd! Egyébként meg honnan tudod, milyen viszonyban vannak? Persze, egy nő három hónaposan tudja meg, hogy terhes, ezt is csak a pasid magyarázhatta be neked! Honnan tudod, mi igaz abból, amit a pasid mond neked? Lehet, hogy közben egy harmonikus kapcsolatban élnek, nem is úgy csináltatta fel magát az a másik lány, hanem tervezték, csak te nem is tudsz róla. Lehet, hogy jövőre néző terveik vannak, csak te szintén nem tudsz róla, minek is, hiszen csak egy szerető vagy.

Még fiatal vagy, ne keveredj ilyen dolgokba. Inkább keress egy szabad prédát, van ennél nagyobb szerelem is!

2011. márc. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazatok volt. Tegnap elött este küldtem neki egy sms-t mert elegem lett és mivel nem is válaszolt rá így nekem is kinyílt a szemem. Szerencsére nem vagyunk már együtt. Bár nekem ez elég nehéz de nem keresem. Próbálok társaságba menni, terelni a gondolataimat. És tegnap este találkoztam egy nagyon régi ismerösömmel akivel nagyon jól érzem magam. Sokat beszélgettünk és ha még most úgy is érzem, hogy nem kell senki, de talán idövel kialakul majd valami ezzel a sráccal. Ha másnem barátság. Ma reggel csináltam tesztet ami negatív lett és sztem az is marad:) most úgy érzem kaptam egy új esélyt a boldogságra és soha többet nem csinálok ilyen butaságot. Azért ebböl sokat tanultam:( és tényleg nagyon köszi az öszinte szavakat. Lehet ha nem írtam volna akkor még mindig a rózsaszín ködben élnék. Tényleg köszi! puszilok mindenkit és sok szerencsét az életben:]
2011. márc. 2. 12:53
 36/36 anonim ***** válasza:
Minden jót neked!
2011. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!