Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 19 évesen teherbe esni egy...

19 évesen teherbe esni egy olyan férfitól akinek a barátnője 4 hónapos terhes?

Figyelt kérdés
Gondolom ez a téma nagyon ciki....rengeteg bántó válasz fog érkezni. A helyzet az, hogy decemberben ismerkedtem meg egy sráccal. Tudtam, hogy barátnője van de nem gondoltam, hogy terhes...Az egész úgy indult, hogy csak egy éjszaka (a legnagyobb bűnbe estem) Olyan kötést éreztem ami kiváltotta, hogy mindegy hogyan de megkapjam őt. Az első alkalommal belezúgtam és ő is belém. Pár napra rá mikor fülig szerelmesek voltunk kiderült, hogy a barátnője terhes (akkor kb. 1 hónapos volt).Soha nem voltam még ilyen hamar szerelmes. Egyből szakítani akartam de a sors úgy hozta össze, hogy valahogy sosem jött össze...részéről is részemről is összeborulás.. :( Azóta kb 3 hónap telt el... Érzem, hogy szeret tiszta szívéből és én is őt. De lehet, hogy terhes vagyok (teljesen véletlen)nem szándékoztam teherbe esni és ami azt illeti figyeltünk is. 10-e fele derül ki hogy van e babuci. Szeretnék véleményt hallani. Tudom, hogy legtöbben el fognak ítélni de ez van... A barátom nagyon régóta nem szereti a barátnőjét de a gyerek volt minden vágya és nem is lett volna képes elvetetni. Annyiszor próbáltam már leállni de olyan ő nekem mint a drog és nem bírom abbahagyni :( :( Lehet itt engem hibáztatni de nem biztos, hogy csak bennem van a hiba... Az emberek rengeteg hibát követnek el és később tanulnak belőle valamint rendesen megisszák a levét:/ Lehet, hogy a sors akarta ezt így. Kérlek titeket írjátok meg mit tennétek a helyemben... Mi van ha kiderül, hogy babás vagyok...Aminek igazából mindennél jobban örülnék de nagyon sok hátránya is lenne.
2011. febr. 28. 13:40
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Akkor most legyen szó simán a kapcsolatról.. terhesség nélkül (biztos van olyan szentlélek aki nem követ el hibákat) De nekem az a véleményem, hogy bárkivel megtörténhetne ugyan ez.. olyan emberbe szeret bele akinek van barátnője.. Lehet itt állítani, hogy ez öreg hiba meg én szóba sem állnék ilyennel.. de azért valljuk be, nagyon sokan mondják ezt és mégis rengeteg példa van rá, hogy utána valahogy mégis belemennek ezek az emberek is egy ilyen kapcsolatba .. (tisztelet a kivételnek)
2011. febr. 28. 14:29
 22/36 anonim ***** válasza:

Igen en is beleszerettem a paromba,volt baratnoje,nekem is baratom.

Tarskereson jottunk osze sms utjan.tudtuk hogy mindketonkenek van kapcsolata.Az elso randink szakitas utan volt,eloszor lazartuk a multat es utana kezdtunk uj kapcslataba.nem az a baj hogy beleszerettel,az a baj hogy belementel egy szerelmi haromszogbe amibol pozitivan nem johetsz ki sehogysem.


Vegyuk a legjobb variaciot hogy nem vagy terhes.Mi hasznod az egeszbol?egyutt tudtok lenni normalisan?nem mert o marad a baratnojevel es a gyerekevel.

2011. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Amit én tennék a helyedben habozás nélkül:

1. szitu: Ha terhes vagy.

Én elvetetném. 19 évesen egy olyan férfinek biztosan nem vállalnék gyereket, akinek előttem pár hónappal szül egy másikat egy másik nő. Ennél többet érdemelsz!

2. szitu: Ha nem vagy terhes.

Elköszönnék a férfitól és elfelejteném. 19 évesen nem arra vágynék, hogy olyan férfi mellett kössem le magam, aki éppen újdonsült apává váli egy másik nőtől.


Ebben az egész dologban egy a lényeg: TE! Kicsit tartsd magad fontosnak és keress olyan kapcsolatot, ahol csak TE számítasz a férfinek és nincs még a ranglistán egy volt barátnő kisbabástól!

2011. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Az utolsó két választ nagyon köszönöm..idáig ezek voltak a leghasznosabbak :) Igen ezt kéne tennem..de a legnagyobb gond, hogy ő nem akarja a szakítást és ha nem akarja, hogy elhagyjam akkor ezzel rendesen megnehezíti a dolgom.. Mert én nagyon szeretem... Állítja, hogy ha a gyerek meglesz akkor nem lesz együtt a csajjal. Szívem szerint hinnék neki de az eszem azt súgja, hogy igazatok van és le kéne lépnem :/
2011. febr. 28. 14:44
 25/36 anonim ***** válasza:

Ha a pasi ember lett volna talapan akkor mikor a baratnoje bejelentette hogy babat var es ti mar akkor egyutt voltatok,akkor kellet volna szakitania.meg kellet volna mondania a baratnojenek hogy ez a helyzet szerelmes vagyok,nem tehetek rola,ha akarod valalod egyedul a gyereket.


Az is kamu hogy elhagyja ha majd megszuletik,ezt csak mondja neked.Nem fogja elhagyni azt a gyereket akit anyira vart.


te tudod a te dontesed,ha nagyon szereted ne hagyd el,de tegyel meg mindent a vedekezes szempotjabol,szedj fogamzasgatlot.Ha nem ugy alakulnak a dolgok es megsem hagyja el akkor gyerek nelkul tovabbtudsz lepni,gyerekkel mar nagyon nehez.

2011. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Azt egész dolgot a gyerekek fogják megsínyleni (mindkét részről). Nektek csak a saját boldogságotok a fontos, az hogy odavagytok egymásért mint a drogért, gyerekre itt senki sem vágyott, hiába írod azt hogy örülnél neki. Szerintem ha terhes vagy vetesd el mindenképpen, mert úgyis megbánod később, és az egész életedet elrontod. Hirtelen fellángolásból ritkán lesz hosszú távú kapcsolat, főleg ha így indul ahogy nálatok. Fiatal vagy még egy gyerekhez, ilyen korban csak az vállaljon gyereket, akinek normális, biztos kapcsolata van.
2011. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Ha terhes vagyok akkor biztosan elgondolkozok majd azon, hogy mit tegyek. De ha nem akkor az nagy szerencse és akkor már csak az a kérdés mi legyen ezzel a kapcsolattal. Gondolkozok..lehet, hogy leülök vele erről beszélni. De igen egy gyerekkel már nem olyan könnyű kiszállni ebből az egészből.. Sőt lehetetlen mert a kicsi mindig összekötne minket és nem szeretnék egyedül fáradozni a nevelésen.. Olyan férfivel kell babát vállalnom aki mindig mellettem áll.. Na de ilyet nem könnyű találni:/ de még fiatal vagyok rengeteg esélyem van még
2011. febr. 28. 15:01
 28/36 anonim ***** válasza:
Sajnos tény, hogy nem voltál óvatos, na de ez a pasi egy igazi felelőtlen barom. Kerüld el az ilyeneket! Remélem, most legalább te megúsztad, és nem vagy terhes tőle.
2011. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
köszi utolsó.. rendes tőled, hogy nem kritizálsz és vannak még akik normálisan is tudnak beszélni az emberrel
2011. febr. 28. 15:52
 30/36 anonim ***** válasza:

Elhagyni most meg nem fogod tudni,ismeros az erzes,szereted a ferfit o meg nez rad a boci szemeivel kozben mondja hogy szeret,ah kizart,nagyon erosnek kell ahozz lenni.


Varj,vedekezz!!!most meg csak egy apajelolt,meglatod milyen erzes lesz az amikor 3ban egyuttlesznek,meglatod elhagyja e,lehet idovel az erzeseid is megvaltoznak iranta.


ha most elhagyod,vagyodni fogsz utanna,ha ugy tartja kedve barmikor visszakonyorgi magat,hisz keptelen vagy ellent mondani neki.

2011. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!