Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jajj, csajok, mi lesz így...

Jajj, csajok, mi lesz így velünk, a családunkkal?

Figyelt kérdés
Mióta hallottam a híreket nem térek magamhoz!Francia ország elkezdte a bombázást,és olyan érzésem van,hogy egy hajszál választ el minket a 3. Világháborútól.Most két és fél éves a kislányom.Milesz vele,velünk?Mi lesz,ha a páromat behívják,ha kitör a nagy háború?Nagyon meg vagyok most ijedve,főleg a kislányom miatt idegeskedem nagyon.Félek.Ti anyukák hogy élitek ezt meg?
2011. márc. 19. 20:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%

Jaj ne már, ez nem háború. Milyen harmadik világháborúról beszélsz? Gondold végig az első kettő sem, komoly haderővel rendelkező országok és egy ilyen ország, mint Líbia közt zajlott.

A férjedre meg biztos nem lesz semmi szükség, mert a NATO repülőről bombáz, míg a líbiaik lövik őket csúzlival. Esély nélkül. Nem közelharc folyik és nem a hazánkat kell védeni.

Nem lesz háború, mert nincs olyan ország, akik reálisan ezt megtehetnék, akinek érdekében állna ez.

2011. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
49%
A Kisgyerekeseket nem hiszem h elvinnék katonának.Én jobban aggódok Japán és a sugárzása miatt.11hós a kicsim
2011. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
49%

Én akkor nyuogdtam meg-pedig hiszem, hogy megéljük sajna a 3. világháborút, amikor beszéltem egy hívő ismerősömmel, és azt mondta, hogy a Biblia ír a mostani háborgásról, ott lesz is háború, de ebből nem lesz világháború!

Amúgy meg, az lesz ami, nem sokat tehetünk ellene. De ha idegeskedsz, az tuti rossz!! Nem szabad ennyire előre félni, a gyereknek sem jó, ha érzi, félsz.

2011. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
49%
Nyugi nem lesz haboru. Az egyesult nemzetek, mint pl Franci orszag, Nagybritania, USA... azert vannak ott mert az idiota a sajat nepet oli. Artatlan emberekre lonek a katanok, gyerekek, asszonyok haltak meg. Ezt bizonyos orszagok nem kepesek olbe tett kezzel vegignezni es repulogepeket katonakat inditottak el azzal a feltettelel, hogy ha o a nepet es az artatlanokat lovi, bombazza akkor az o hatseregere lonek a Franciak, Brittek, USA... Nem haboru ne aggodj csak nem tudjak vegignezni az artatlanok halalat. Az meg nem ok arra, hogy ha a nemzet nem akarja ot meg 40 evig a tronon szetlovi oket. Szerintem nagyon durva. Meg szerencs, hogy vannak akik segitenek.
2011. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Tudod, ott az emberek jó része már várta, hogy végre beavatkozzon valaki. Számtalan magyar és külföldi adón könyörögtek már fegyverrel a kezükben nők, férfiak, fiatalok. Nekünk ez furcsa, mert el sem tudjuk képzelni, de ők úgy vannak vele, hogy életük és vérük árán is ki akarják végre vívni a szabadságot, elegük van az elnyomásból.

Engem most a Japán atom-ügy jobban aggaszt...

2011. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!