Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jajj, csajok, mi lesz így...

Jajj, csajok, mi lesz így velünk, a családunkkal?

Figyelt kérdés
Mióta hallottam a híreket nem térek magamhoz!Francia ország elkezdte a bombázást,és olyan érzésem van,hogy egy hajszál választ el minket a 3. Világháborútól.Most két és fél éves a kislányom.Milesz vele,velünk?Mi lesz,ha a páromat behívják,ha kitör a nagy háború?Nagyon meg vagyok most ijedve,főleg a kislányom miatt idegeskedem nagyon.Félek.Ti anyukák hogy élitek ezt meg?
2011. márc. 19. 20:53
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
csak legyen igazatok
2011. márc. 19. 21:14
 12/25 A kérdező kommentje:
nem,de mikor beszüntették a sorozást,akkor azt mondták,hogy ha szükséges visznek minden vihető férfit
2011. márc. 19. 21:16
 13/25 anonim ***** válasza:
70%

Jézusom lányok Libiáról van szó nem a szomszédos országról...Nem kell rémhülyeségeket terjeszteni. Kuvait sorsára jut és kész. Mér' Egyiptomnál nem féltetek??


A 3. vh-hoz még sok sok hajszál kell.....

2011. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%
ja és Líbia senkit nem toborzott maga mellé csak nem támogatták a lerohanást.
2011. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%

Ezek miatt talán jobb is, hogy nem nagyon nézem a híreket, mert mindig és tényleg mindig rossz történik az országban vagy a világban!

Sajnálom, hogy ez történt, de mi innen semmit sem tehetünk! Csak annyit, hogy reménykedünk, hogy mi magyarok, kimaradunk belőle!

Megnyugtatásként:

Szerintem először a katonákat viszik el (hivatásos, szerződéses), majd a rendőröket, a család nélküli fiatalembereket....de erre nem kerül sor, mert BIZTOSAN találnak ÉSSZERŰ megoldást, ami nem a HÁBORÚ lesz!

2011. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező, igazán nem akarlak megbántani, de nem sokat értesz a politikához az biztos, tudod rengeteg háború volt, illetve van a világon a világháborúk óta, olyan háború is volt ami tőlünk pár kilóméterre zajlott:-(

A lényeg, hogy nyugodj meg, nem lesz világháború!!!

A nagyhatalmak mindenképp együtt, egy cél érdekkében harcolnak ugyis, ez az olaj, pénz stb., ez a mi országunk érdeke is sajnos, és más kis országoké is és amíg ez így van nem lesz világháború...

2011. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%
Akkor már engem jobban aggaszt Észak és Dél Korea nézeteltérése...persze,ez is csak pár pillanat erejéig.2 gyerekünk van,és tervezzük a 3.-at.
2011. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%
Ne láss rémeket, ez a NATO ügye. Aki oda megy, az azért megy, mert hivatásos katona.
2011. márc. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
49%

De jó hogy unatkozol és ilyesmin jár az eszed!

Légyszi ugorj át öreganyámékhoz és beszéljétek meg h mi lesz velünk???

2011. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez jó.De cuki vagy.Én is ilyen parás vagyok egyébként,de szerintem nem lesz ebből semmi gond.Csak a kinaiak ne keményitsenek be.
2011. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!