Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 ovis korú gyerekem van, de...

2 ovis korú gyerekem van, de szeretnénk harmadik gyereket is. Szerintetek bevállaljuk?

Figyelt kérdés

Családi házban lakunk Balcsinál, átlagos anyagiakkal rendelkezünk.

Várom az érveket és az ellenérveket, hogy te mit tennél a helyemben.


2011. máj. 8. 10:35
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy egyáltalán gondolkodhattok a harmadikon. Én sajnos mégcsak nem gondolhatok rá, pedig nagyon szeretnék. Viszont a mostani helyzetben még a másodiktól is félek, pedig most is itt kopogtat a pocakomban. :)
2011. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt hittem az első elászállt, de mégis megvan :)
2011. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

szia


szerintem simán .-)))

anyagiakban nem fog megterhelni mert szerintem majd minden megvan már/még

viszont ingyenes lesz az ovi és az isi is (ebéd plusz majd tankönyv)

családi adókedvezmény is több lesz

ha már az anyagiak


és különben is jó dolog a gyerekzsivaj

gondolom elfértek és a kert is nagyon jó dolog

a gyerekek nagyon toleránsak szerintem velük nem lesz gond és majd sokkal jobban el is tudnak sokan játszani


viszont csak akkor vállad be ha TÉNYLEG érzed h van energiád rá és akarod is


nekem az első páromtól van kettő(9 és 6 évesek)

a másodiktól még csak egy (4 hónapos) de lehet h lesz az kettő is .-)))

2011. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%
"viszont ingyenes lesz az ovi és az isi is (ebéd plusz majd tankönyv)" Ezt ki mondta? Szanyi elvtárs kampány beszédére gondolsz, vagy én maradtam le valamiről? Az kéne még csak, akkor szaporodna csak még jobban az állam által eltartottak száma. Olvasd el amit az első válaszomban írtam. Így volna normális több gyereket vállalni.
2011. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
kolopele! Áruld már el, hogy mire megy el 1 hónapban 600ezer forint 4 gyerekre?
2011. máj. 13. 12:39
 16/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak a négy gyerek van ebben benne, hanem mi is meg a rezsi. Csak az úszó medence fűtése 100 ezer forint. Játékokra, ruhákra sem kevés megy el, mivel mindenből csak a márkás jöhet. Hidd el, könnyen összejön, ha van miből.
2011. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Hú, de sajnállak! Normál élethez nem szükséges medence, és márkás cucc... Persze kinek mi az igénye...

Nekünk itt a Balcsi medencének:)

2011. máj. 13. 13:30
 18/41 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Vedd észre,a 48%-os válaszoló provokál!Ne foglalkozz vele!Nekünk 2 fiúgyerekünk van(a nagy 19 éves, a kicsi 3 éves,mindkettőjüknek MA van a szülinapja),és most indul a babaprojekt(38 évesek vagyunk,belefér).Anyagi téren nincsenek gondjaink(nem vagyunk milliomosok,de van saját családi házunk,2 autónk,vállalkozásaink,és hitelünk nincs).Ennek ellenére NEM veszünk márkás cuccokat,NEM szórjuk a pénzt,és töredékéből kijövünk annak,amit fentebb említett a válaszoló(holott a nagyobb fiúnk egyetemista,a kicsi jár angolra,úszásra).Szóval én ellenérvet nem tudok írni!
2011. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem akartam provokálni, csak válaszoltam a kérdezőnek hogy mi tud elvinni ennyi pénzt.
2011. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
kedves kötekedő.az állam támogatja a magyar gyerekeket mert kihalunk.és te úgy érted,hogy aki kevés pénzből él annak nincs joga 3 gyereket vállalni?vagy csak annak szabad aki húúú fél millát keres?vagy nem értelek magyarázd már el.
2011. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!