Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 ovis korú gyerekem van, de...

2 ovis korú gyerekem van, de szeretnénk harmadik gyereket is. Szerintetek bevállaljuk?

Figyelt kérdés

Családi házban lakunk Balcsinál, átlagos anyagiakkal rendelkezünk.

Várom az érveket és az ellenérveket, hogy te mit tennél a helyemben.


2011. máj. 8. 10:35
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
34%
Köszönöm a válaszodat, tökéletesen egyetértek vele én is. Amire reagálnék az az, hogy ugyan van feladatom bőven, de a gyerekeknek nincs okuk panaszra a jelenlétemet illetően, jóval többet vagyok velük, mint a legtöbb apa, köszönhetően annak hogy van akit meg tudok bízni a termelés irányításával, nekem nem kell állandóan ott lennem. Ez a jó abban többek között ha az ember a maga ura. Persze tárgyalásoknál, új eljárás kifejlesztésénél csak a munka, de soha nem volt még ebből gond. Örülök hogy pozitív lett a vége, sajna a százalékom tükrözi hogy a politikai oldalon nem ennyire megértőek az emberek nagy része, tudod ott 18 éves "sokat tapasztalt" fiatalok háborognak ha azt merem mondani hogy ha valaki akar akkor képes dolgozni, ahogy te is írtad. De egyszerűbb mindenért másokat hibáztatni. Sok sikert és nagyon sok boldogságot az életben, a gyerekekre meg nagyon vigyázzatok, és nagyon szeressétek őket. És ugyanezt kívánom a kedves kérdezőnek és minden szülőnek.
2011. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!