Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék a véleményetek...

Kíváncsi lennék a véleményetekre egy másik kategóriában felvetődött kérdés alapján?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Egy kicsit fura nekem, hogy a mai emberek többsége úgy véli, hogy egy 7 hónapos kismamának, vagy betegnek, kisgyerekeseknek KÉRNI KELL helyet buszon, villamoson. Én gondolom, hogy ez nem jó így? Nem így tanított anyukám.... :-((((


2011. máj. 18. 06:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%

8:04-es vagyok


Írtam, hogy megértem a dolgot. Sőt kifejezetten odafigyelek az ilyen helyzetekre. Sőt, ha megszokott hangnemben kérik még elnézést is kérek, amiért bamba voltam. De van egy stílus ami már nem fér bele. Ezt próbáltam leírni.

2011. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A felénél tartok, de döbbenet. Engem sem így tanítottak...

Még régebben volt egy olyan kérdés, egy pasi tette fel, hogy a kisgyerekesek miért utaznak busszal, amikor olyan idegesítő, ha üvölt a gyerek, és hogy ő különben is fizetett azért, hogy nyugodtan utazzon. A kérdésnél is durvább, hogy a válaszolók 90%-a EGYETÉRTETT vele!

Ha megtalálom, belinkelem.

2011. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!