Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Szofi névről?

Mit gondoltok a Szofi névről?

Figyelt kérdés
Családom mikor meghallotta a Szofi nevet, rögtön a cigaretta jutott eszükbe illetve az, hogy majd csúfolni fogják,(szopinak)! Mit gondoltok? Van valóságalapja?
2011. okt. 25. 18:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%

Nekem tetszik, a ferjem mindenkeppen Szofiat szeretne, ha kislanyunk lesz. Nekunk ez a cigis osszefugges meg nem jutott eszunkbe, igaz, hogy nincs is tul sok kozunk a cigihez, lehet, hogy ezert nem.

En emiatt nem aggodok cseppet sem, hogy ezzel csufolhatnak.

Viszont (bocsi, hogy ezt irom) sajnos mostanaban tobb forumon is olvastam, hogy a Szofia neven gondolkodnak nehanyan, itt is voltam mar par kerdes mostanaban es egyre tobben irjak, hogy aranyos, szep nev, stb.

En nagyon felek attol, hogy mire mi bevalaljuk a 3. babat (eddig ket fiunk van) es esetleg lany lenne, addigra a Szofi nev a Jazmin sorsara jut es tomegesen lesznek Szofik az ujszulott osztalyon.

Remelem, hogy nem igy lesz, de ha igen, akkor en szepen megkerem a ferjemet, hogy keressen masik nevet.

De te meg idoben vagy, ha most vagy terhes, akkor adhatod, meg nincs sok beloluk.

2011. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Most olvastam vissza a különböző kérdéseimet és rábukkantam erre! :)

A lányom márciusban megszületett és a Szofia Viktória nevet kapta! :)

Abszolút illik hozzá, mert szőke kék szemű tündérkirálylány!

Köszönöm a válaszaitokat, azóta szerencsére ilyen fajta kétségeim már nincsenek, mint terhesen! (Lehet a hormonok produkálták) :)

Üdv. mindenkinek!

2012. dec. 14. 23:09
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Gratula a kislányhoz! Az én unokahugomat is Szofinak hívják, először furának tűnt de most már nagyon tetszik sztem irtó cuki név! :D
2012. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Förtelem.

Szopinak is lehet csúfolni.

2017. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Bulgária fővárosa Szófia.

Csak az a vicc, hogy mindenki azért adja,mert milyen különleges,aztán ismerősi körömben van 5 db Szofi.

Dr. Nagy Szofi ügyvédnő...hm

Bár a Kovács Szofi árufeltöltő sem jobb.

Felnőtt is lesz a gyerek.

Nem értem a név népszerűségét, és most már értelmiségi emberek is adják.

2018. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!