Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák most mit csináljak?...

Anyukák most mit csináljak? Hogy lehet így becsapni az embert?

Figyelt kérdés

Meghiredttem egy nike kiscipőt.Rögtön jelentkezett rá egy nő, de kérte várjak gyesig.Vártam.Kb 1hét.Közben vagy 4-en jelentkeztek a cipőért.Egyik hölgy vissza is írt ha még sem viszik el a cipőt, neki kell.Visszakérdeztem anyukát biztos hogy kell?Ő visszaírta igen biztos.Azóta sem jelentkezik.

szóltam a másiknak.Írta hogy ő utánvét szeretné átvenni és már írta is a címét.Én megírtam hogy csak kedden tudom feladni az ünnepek miatt.Ma feladtam a cipőt de olyan sok volt utánvét.1250ft.Megírtam neki hogy elég sok volt,,,,stb stb, de azóta sem válaszol.Pedig már 3x írtam.Telcsiszámát nem tudom.Csak a címét.Mi lesz ha nem veszi át?MiérÉs akkor veszik 1200ft-om.


2012. ápr. 11. 19:48
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Azért avass be az eredménybe - ha ennyien szurkolunk neked!

Bombázzad, fenyegesd meg, hogy kiteszed az üzenőfalára. Persze időben érdemes megtenni, először szelíden, mert ha már a posta kopogtat a visszáruval, akkor már késő, ennyi postadíjat nem fog megfizetni.

2012. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
En varnek a helyedben 1-2 napot meg mielott zaklatni kezdem, lehet, hogy pont ezzel remited el.
2012. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 22-es válaszolónak. Legalábbis nekem sem tetszene ha elkezdene zaklatni egy eladó azért, mert azon nyomban nem válaszolok neki, holott még a közelben sincs a csomag. Ha holnap sem reagál az már más, de egyből nem kell ilyen pánikrohamot kapni és nyomozgatni szerintem. Azért szurkolok, hogy simán menjen minden!
2012. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
hétfőn írtam beki és azóta nem válaszol.Megírom hogy mi volt.De még egyszer sem utánvét sem csomag megörzés.Az ember senkinek sem hihet.:-(
2012. ápr. 12. 18:19
 25/41 anonim ***** válasza:

Én ma vettem egy mellszívót a teszveszen. Ahogy megkaptam az eladó adatait, azonnal írtam neki. Szerintem ez így fer.

Vagy ha nem vagyok gép előtt, akkor még aznap este. Ez a minimum.

2012. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Végre visszaírt!!

Azt írta, hogy nem volt jó az internet!

És hogy tudta hogy ennyi a díja, de csak akkor hioszem el ha a pénz itt lesz a kezembe.Mégegyszer utánvét semmit és nem teszek el semmit.

Bocsi a pánikkeltésért, de nagyon megijedtem.Elég naív vagyok és hiszek mindenkinek.Ami elég baj.Úgy vok vele ha én nem csapok be senkit, akkor engem sem:-(

2012. ápr. 13. 08:10
 27/41 anonim ***** válasza:

Na végre!Legalább jelentkezett!

Többet ne add igy el!

Vagy egyből fizet vagy akkor nincs üzlet!

A pénz az pénz!

2012. ápr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Akkor már biztos nem ver át:)

Egyébként nem is azért pánikoltál, hogy nem veszi át, hanem mert magad is meglepődtél, hogy ennyi az utánvét, s attól féltél, hogy ezt nem vállalja be.

Én leghamarabb felírom az eladó telefonszámát, számítva arra, hogy a net bekrepál. Annyi kommunikáció kell mindkét félnek, hogy nyugi, minden ok.

A bizonytalannál nincs rosszabb, pláne, ha anyagi kár is kinéz nekem.

Azért írd meg, ha befutott a pénz!:))

2012. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Ok!
2012. ápr. 13. 20:53
 30/41 A kérdező kommentje:
MÉg mindig nem jött , se csomag, sem pénz, Írtam a csajnak egyátalán átvette e már vagy bent van a postán.
2012. ápr. 19. 12:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!