Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák most mit csináljak?...

Anyukák most mit csináljak? Hogy lehet így becsapni az embert?

Figyelt kérdés

Meghiredttem egy nike kiscipőt.Rögtön jelentkezett rá egy nő, de kérte várjak gyesig.Vártam.Kb 1hét.Közben vagy 4-en jelentkeztek a cipőért.Egyik hölgy vissza is írt ha még sem viszik el a cipőt, neki kell.Visszakérdeztem anyukát biztos hogy kell?Ő visszaírta igen biztos.Azóta sem jelentkezik.

szóltam a másiknak.Írta hogy ő utánvét szeretné átvenni és már írta is a címét.Én megírtam hogy csak kedden tudom feladni az ünnepek miatt.Ma feladtam a cipőt de olyan sok volt utánvét.1250ft.Megírtam neki hogy elég sok volt,,,,stb stb, de azóta sem válaszol.Pedig már 3x írtam.Telcsiszámát nem tudom.Csak a címét.Mi lesz ha nem veszi át?MiérÉs akkor veszik 1200ft-om.


2012. ápr. 11. 19:48
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Akkor lehet még bízni az emberekben, de jobb elővigyázatosnak lenni:)
2012. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!