Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák most mit csináljak?...

Anyukák most mit csináljak? Hogy lehet így becsapni az embert?

Figyelt kérdés

Meghiredttem egy nike kiscipőt.Rögtön jelentkezett rá egy nő, de kérte várjak gyesig.Vártam.Kb 1hét.Közben vagy 4-en jelentkeztek a cipőért.Egyik hölgy vissza is írt ha még sem viszik el a cipőt, neki kell.Visszakérdeztem anyukát biztos hogy kell?Ő visszaírta igen biztos.Azóta sem jelentkezik.

szóltam a másiknak.Írta hogy ő utánvét szeretné átvenni és már írta is a címét.Én megírtam hogy csak kedden tudom feladni az ünnepek miatt.Ma feladtam a cipőt de olyan sok volt utánvét.1250ft.Megírtam neki hogy elég sok volt,,,,stb stb, de azóta sem válaszol.Pedig már 3x írtam.Telcsiszámát nem tudom.Csak a címét.Mi lesz ha nem veszi át?MiérÉs akkor veszik 1200ft-om.


2012. ápr. 11. 19:48
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam a múltkor hogy a terméket utánvéttel kérte én fel is adtam,úgy hogy a postát a vevő fizeti,plusz a termék ára.De így a posta drágább volt mintha én kifizetem a postát aztán a termék árához hozzáadom,azt hiszem 700Ft-al.Így nem vette át,visszaküldte,még fel is hívott hogy ez van adjam fel újra úgy ahogy ő gondolta.Nagyon nagy hülyeséget csinált,mert így az oda-vissza utat ki kellett fizetnem ami 2500 körül volt.Felhívtam hogy most akkor mi van mert a termék ára 3000Ft én meg fizettem már 2500-at amit nem ad vissza senki.Végül megvette úgy hogy feleztük a postát,de nekem így ingyen szinte oda kellett adnom a terméket.Azt mondja ez volt a tanulópénz.Ja ő nem veszített vele semmit,annyit fizetett mintha először átvette volna,és nincs cirkusz.Itt kérdeztem hogy mi van ilyenkor,és itt azt mondták semmit ne adjak csak ha előre utalnak,van aki azt mondja nem szabad utalni.Hát nagy rizikó ez mindenképpen.Remélem szerencséd lesz.A lányom könyvet rendelt a zsebpénzéből utalt 2000Ft-ot,mire közölte az eladó hogy a férje eladta majd utalja a pénzt vissza.Azóta is utalja...
2012. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Borzalmas,hogy egyes emberek mire képesek!
2012. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Ebből az a tanulság nem szabad utánvéttel postázni.Vagy előre utal vagy nincs cuccos.Én nem adom fel,csak ha utalt.
2012. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
31. vagyok pont ez a baj hogy itt is van rizikó,a lányom előre utalt,és mégse lett se könyv se pénz.:(Én már el nem adok csak ha utalnak,de ez becsület kérdése mindenképp.És sajnos ilyen emberek vannak és lesznek.Engem is dühített hogy a tizen éves lányom így járt,írtam is az illetőnek egy szép levelet,de nem értem semmit.
2012. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Azért vannak eladók, akik annyira megbíznak a vevőben. Volt olyan, hogy feladta, mielőtt fizettem volna. Azt írta: látom, 100%-os vagy, nem akarok egy héten 2x menni postára, megbízom benned. S nem is egyszer fordult elő. A frász tört ki, nehogy valami közbe jöjjön, hogy ne tudjak bemenni a bankba fizetni időben:))
2012. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Még nem írt a kérdező. Mi lehet vajon?
2012. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

De írtam.Most írt vissza a csajszika, hogy tegnap vette át.

Az a vicc hogy árulok más babaholmit is és jelentkezett egy anyuka hogy szeretné megvenni utánvét,írtam neki hogy nem postázom ebben a formában.És azóta sem ír.Kérdem én!Átvette volna?Nem !!!!!Nem szabad utánvét postázni.

2012. ápr. 19. 21:10
 38/41 anonim ***** válasza:

Utánvéttel a második nap ott van,szóval neked már a pénzt is meg kellett volna kapnod!

De ne nekem legyen igazam!!

2012. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a posta a pénzt úgy utalja, mint ha gyalogfutár kézben vinné ugyanazokat a bankókat a címzettnek. Megáll az ész, hogy mi tart náluk ennyi ideig. De nekem gyanús, hogy mióta levelezünk már, és még nem zajlott le az ügymenet.
2012. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Végre megérkezett a pénz!!!!!!!!!!!!!!!

Állítólag a héten vette át!

Mindenkinek nagyon köszönöm hogy együtt izgult velem.Jó tanúlság volt.Mindenkinek ment a zöldike.

2012. ápr. 20. 13:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!