Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák most mit csináljak?...

Anyukák most mit csináljak? Hogy lehet így becsapni az embert?

Figyelt kérdés

Meghiredttem egy nike kiscipőt.Rögtön jelentkezett rá egy nő, de kérte várjak gyesig.Vártam.Kb 1hét.Közben vagy 4-en jelentkeztek a cipőért.Egyik hölgy vissza is írt ha még sem viszik el a cipőt, neki kell.Visszakérdeztem anyukát biztos hogy kell?Ő visszaírta igen biztos.Azóta sem jelentkezik.

szóltam a másiknak.Írta hogy ő utánvét szeretné átvenni és már írta is a címét.Én megírtam hogy csak kedden tudom feladni az ünnepek miatt.Ma feladtam a cipőt de olyan sok volt utánvét.1250ft.Megírtam neki hogy elég sok volt,,,,stb stb, de azóta sem válaszol.Pedig már 3x írtam.Telcsiszámát nem tudom.Csak a címét.Mi lesz ha nem veszi át?MiérÉs akkor veszik 1200ft-om.


2012. ápr. 11. 19:48
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,hogy nem pont a kérdésedre válaszolok..de többször olvastam már itt panaszt a jófogásra...gondolom ott nincsenek ugy leinfózva az eldók ,mint a vaterán,tesz-veszen..

Reméljük,h rendeződik a dolog...

2012. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
68%
nem 1200ft fog veszni,ha nem veszi át,hanem a vissza posta is téged terhel ami ugye ugyanannyi :(
2012. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
76%

Szurkolok, hogy vegye át a vevő a cipőt, de ha megengedsz egy tanácsot, akkor ezentúl írd a hirdetés mellé a feltételeidet.

Én nem ismerem a jófogást, a teszveszt és a vaterát használom, ezekben megbízom, de még így is találni egy-egy szélhámost.

Én a hirdetésim mellé mindig odaírom, hogy miket vegyenek figyelembe licitálásnál, mert csak azt vállalom és teljesítem ami le van írva. Általában ez sokkal hosszabb, mint maga az áru leírása.

Pl, leírom, hogy csak ajánlottan postázok, csomagoló anyagot nem veszek (abba csomagolok ami itthon van), személyes találkozó helyét is idejét én határozom meg, ha személyesen jön el a csomagért max. 2 hetet várok, licitet nem törlök, stb.

Elég régóta használom ezeket az oldalakat, sajnos rákényszerültem, hogy ezeket feltüntessem, mert nagyon elharapózott a követelések tömkelege.

2012. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen én már jártam így,visszajött a csomag és még többet fizettem a visszaútra,mint az odaútra,aztán eladtam az árut de annyi jött vissza mint a postaköltség volt,úgyhogy nem nyertem a dolgon semmit,ingyen elment a cuccom:(Azóta nem adok fel utánvéttel,ha nem utal előre így járt.
2012. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem veszi át,akkor tanulópénz.Én nem is nagyon szeretek postázni utánvéttelesen.Vagy át veszi vagy nem?

S jártam már én is így,hogy eltetették a terméket s mégse vitték el.Ráadásul 1 hónapra.Többen elvitték volna.Azóta nem csinálok ilyet.

Ha kéri az első s fizet mindig add oda!


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött válasz.:-(Nem hiszem hogy ennxi idő alatt nem ítna!
2012. ápr. 12. 09:38
 17/41 A kérdező kommentje:
A címe alapján megtudhatom a mobilszámát?
2012. ápr. 12. 09:38
 18/41 anonim ***** válasza:
74%

A cím alapján csak a vonalast tudják megadni,ha van neki.

Mobilszámot nem tudom,hogy adnak ki.

2012. ápr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Megtaláltam facebookon.És van egy ismerősöm, akinek az ismerőse, aki a vásárlóm ismerőse is.Úgyhogy most próbálom a számot megszerezni.
2012. ápr. 12. 12:51
 20/41 anonim ***** válasza:

Van internetes mobiltelefon tudakozó.

Ha nem titkos a szám, akkor megadja.

[link]

Gondolom a többi mobiltársaságnak is van ilyen oldala.

2012. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!