Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teherbe estem, és nem tudom...

Teherbe estem, és nem tudom megtartsam-e a babát. Nem korai az anyaság 20 évesen?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt.
2013. okt. 24. 15:37
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
36%
Én is 20 évesen lettem terhes,de eszembe nem jutott vadidegeneket megkérdezni megöljem-e vagy sem.
2013. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
95%

Ha az anyagiak nem jelentenének problémát és mások is támogatnak akkor az anyasággal sem lesz gond....

Hány hetes vagy?

Elmész egy ultrahangra és ha meglátod a babád, ahogyan ver a pici szíve eszedbe sem fog jutni kárt tenni benne!!!!!

2013. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
94%
Gyereknevelésre nem lehet érni, az csak úgy jön:)
2013. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Már nagyobb a magzat, 9 hetes.
2013. okt. 24. 19:42
 25/35 anonim ***** válasza:
Ha ott lesz a pici, úgyis kitapasztalod, hogy mi a jó neki. Sokminden ösztönből jön.
2013. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy az anyagiak nem jelentenek problémát, ha egyszer a fiúd nem is dolgozik? Te dolgozol? Vagy úgy érted, hogy mégiscsak a szüleid pénzén éltek, nekik meg van...?
2013. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
93%

20 evesen lettem terhes, 21 evesen szultem. akkor voltunj egyutt a parommal 5 eve. (o akkor 28 eves volt) En dolgoztam elotte, a paromnak biztos vallalkozasa van. Kozben felepult egy kis haz nekunk. Igaz van hitelunk, de kijovunk a penzbol, a fiunknak mindene meg van. Mi sem terveztuk, de gondolkodas nelkul megtartottuk. Eleinte meg voltam ijedve en is, de minden jott magatol, mindent megoldottunk. :)

Most 20 honapos nagyfiu, es imadok fiatal anyukanak lenni! :)

2013. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
22%
"Elmész egy ultrahangra és ha meglátod a babád, ahogyan ver a pici szíve eszedbe sem fog jutni kárt tenni benne" - az enyém még egy feketés folt volt, amikor döntöttem a sorsáról. Nem mozgatott meg bennem semmit. Egy eltávolítandó sejtcsomóként tekintettem rá, ami később sok fejfájást és bajt okozhat. Szóval erre hivatkozni nem túl jó, mert nem egyformán éreznek, gondolkodnak az emberek.
2013. okt. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
58%

Úgy gondolom,hogy sokan nagyon el vannak tévedve, a gyerek nem egy olyan dolog,hogy ha épp nem aktuális kikapartatom aztán majd ha úgy gondolom megfelelő összehozok egy újat,sajnos sok fejben kavar van,mert ha végig gondolná akkor rájönne,hogy tulajdonképpen egy emberi életet olt ki akkor is ha még egy pici ember,tehát nem egy kis sejtcsomó.És ezt úgy mondom,hogy nem szoktam tűzzel vassal abortuszellenes lenni,max a véleményem mondom el,csak nem bírom mikor néhány ember fejében sötétség van is a nagy liberalizmusban úgy gondolják Ők döntenek más élete felett.


Kedves Kérdező! 20 évesen nem fiatal az ember a gyerekhez,csak manapság kitolódott a gyermekvállalás,minden szempontból a legegészségesebb 20-30 év között szülni,ezzel nem azt mondom,hogy mindenki 20 évesen szüljön,mielőtt elkezdenének kötekedni.

Nem hiszem,hogy vadidegeneket kéne megkérdezni,hogy megöld-e a gyereked vagy sem,nem is értem miért kérdés mit csinálj, 2 éve van egy párod az anyagiakkal nincs probléma,szülők támogatnak, ha 16 lennél érteném,hogy gondolkodsz de 20 évesen jó körülmények között nem látom miben nem vagy biztos.Csak kettőtök felelőssége a terhesség a gyerek nem tehet róla,és nektek kell felelősséget vállalni.Az nem felelősségvállalás ha az ember elmegy és kikapartatja,mert úgy kényelmesebb bemész,kijössz és mintha misem történt volna élsz tovább.

20 évesen lettem terhes, főiskolásként 1 éve voltunk együtt a párommal,akkor költöztünk össze,még ha nem is akartam akkor gyereket,már nem volt döntés,már csak egy terv kellett,hogyan oldjuk meg,hogyan változik az életünk.Sokan nagyon könnyelműen veszik az abortuszt,mint egy vakbél műtétet,aztán meg nagyszájúan hangoztatják,hogy akinek épp nem kell a gyerek szépen kapartassa ki majd lesz amikor majd úgy érzi kész rá.

2013. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
még mindig nem értem, hogy komolyan gondolod-e ezt a közvélemény kutatást ... szavazzuk meg a gyermeked jövőjét, vagy mi?
2013. okt. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!