Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnátok-e 40 évesen...

Vállalnátok-e 40 évesen babát? Idősebb korban szülők ill. idősebb szülők gyermekeinek véleményére lennék kíváncsi. Hogyan élik meg?

Figyelt kérdés

35 évesen találtam meg a párom,37 évesen szültem a kisfiamat :),39 évesen volt egy méhen kívüli terhességem.Az orvosom szerint ennek ellenére nyugodtan vállalhatunk még babát.

Olyan kérdések nyugtalanítanak,lesz-e elég energiám két kicsire idősebb szülőként?Ha mégis egyke marad a kisfiam,félek,nem lesz senkije,mármint testvére,ha mi meghalunk.A párkapcsolatokra nincs sajnos garancia.Egykék véleményét is várom.


2014. ápr. 13. 16:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
49%
Attól még nem szentírás amit mond legyen akárhány díja, a nő nem úgy lett kitalálva hogy 40 évesen terhes legyen és szüljön,és arra sem,hogy 60 évesen totyogjon be a gyereke ballagására,talán erre kéne gondolni mekkora a generációs különbség nem egy ismerősöm szenvedett tiniként attól,hogy az anyja 35-40 évvel idősebb nála
2014. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
71%

Látom megint itt van a 64 %-os fiatal anyuka.

Mindig felháborít a kampánya amit nem rest minden egyes ehhez hasonló kérdésnél nyomni és nyomni és nyomni...

Lehet, hogy fel kéne keresned egy szakembert a témában, mert kezdem azt hinni, hogy ez a téma nálad komoly pszichés gondokat okoz. Próbáld meg feldolgozni, hogy nem mindenkinek adatik meg, vagy ne adj isten, nem akar, gyereket szülni 23 évesen. Te ügyes és okos voltál, mert a lehető legegészségesebb petédet termékenyítetted meg. Légy boldog, de ne oszt folyton az észt, mert nem kíváncsi rá senki...

2014. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem is én írtam, én csak a te válaszodra reagáltam.
2014. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem valakivel összekeversz,nekem még nincs gyerekem,és nem kampányolok,csak nem szeretem mikor jön valaki okoskodni,hogy már pedig 40 évesen kell szülni mert aki 23 évesen szül az felelőtlen,én már leírtam a véleményem,hogy a kérdező szerintem ne vállaljon ettől nem bántottam senkit,tudom,hogy neki későn jött össze mert később talált párt,én nem szoktam senkit bántani csak a 71%ossal vitatkozom
2014. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
64%

31/33


A nő úgy lett kitalálva, hogy a klímxig tud szülni, régen is természetes volt 35-40 évesen is szülni csak nem a másodikat hanem a tizediket.

Ha az lenne a természetes, hogy csak 20 évesen szülnek az emberek 30 évesen már klimaxolna, de baromira nincs így.

2014. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
21%
ja és ilyen kérdésre még nem is válaszoltam
2014. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
19%
Egy szóval nem mondtam,hogy 20 évesen természetes szülni hanem annyit,hogy 40 évesen késő szerintem,egy szóval nem mondtam az sem,hogy 35 évesen késő,csak én nem vállalnám
2014. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
80%

"nő nem úgy lett kitalálva hogy 40 évesen terhes legyen és szüljön"


Erre írtam.

2014. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
49%
igen én is ezt mondom a 40 évről beszéltem, nem a 30-35ről
2014. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
76%
Na jó mindenki úgy szüljön ahogy akkor,úgysem tudja egymást meggyőzni a két tábor és nem is kell.
2014. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!