Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnátok-e 40 évesen...

Vállalnátok-e 40 évesen babát? Idősebb korban szülők ill. idősebb szülők gyermekeinek véleményére lennék kíváncsi. Hogyan élik meg?

Figyelt kérdés

35 évesen találtam meg a párom,37 évesen szültem a kisfiamat :),39 évesen volt egy méhen kívüli terhességem.Az orvosom szerint ennek ellenére nyugodtan vállalhatunk még babát.

Olyan kérdések nyugtalanítanak,lesz-e elég energiám két kicsire idősebb szülőként?Ha mégis egyke marad a kisfiam,félek,nem lesz senkije,mármint testvére,ha mi meghalunk.A párkapcsolatokra nincs sajnos garancia.Egykék véleményét is várom.


2014. ápr. 13. 16:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:
Mår nem lesz.Vålôfėlben vagyunk a fėrjemmel.
2016. aug. 8. 21:28
 62/64 anonim ***** válasza:
100%
szia. kiirasod regebbi, de utoljara irtad hogy valofelben vagytok, sajnalom. de vegigolvastam a hozzaszolasokat mert en is 40 folotti vagyok es most jon a baba hamarosan.
2016. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

Sajnálim hogy igy alakult!!


Elottem iro! Neked gratulálok remèlem azota minden rendben veletek!!?

2017. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttėrzėst.

Gratulålok 62-es hozzåszôlô!Jô egėszsėget, sok boldogsågot Nektek!

2017. márc. 3. 21:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!