Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Na ez durva. Milyen szulo az...

Na ez durva. Milyen szulo az ilyen? A sajat 2 eves gyereke kiesett a 11. emelet ablakbol. Jezus nem terek magamhoz. Hogy lehetnek ilyen ennyire sulyosan felelotlen anyak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 15:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%

Milyen ember az ilyen, aki egy ilyen iszonyatos tragédiában is csak azt keresi, hogy, hogy szidja azt a szerencsétlen nyomorultat, akivel ez megtörtént?

Na, ez a durva!

2014. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
miert talan dicsernem kene nekem is van masfel eves babam es erdekes sz agyat en is eltudtam huzni az ablak alol. ha lenne gyereked tudnad hogy a felnott a hibas.es ki lennel akadva bizony.
2014. szept. 16. 16:05
 3/38 A kérdező kommentje:
es nem keressuk mert intezkedtunk mind ez az ismerosomeknel volt a panelban csak kiirtam bar igen nem ide tartozik.de figyeljen mindenki aki ezt olvassa a gyermekere
2014. szept. 16. 16:07
 4/38 anonim ***** válasza:
81%

Nem biztos, hogy a felnőtt a hibás! Egy két éves gyerek nagyon kreatív tud lenni. Csinálhat olyasmit is, ami a szülőnek eszébe sem jut.

A házunkban a kisgyerek a szobájában aludta a délutáni álmát. Mivel meleg volt, az ablak is nyitva volt.

AÍz anyuka a másik szoba ablakát pucolta, amikor a kicsi Az ablakban ülve ráköszönt, hogy Szia! Anyu!. Az anyuka átrohant, és látta, hogy egy kis szék, ami a gyerekszoba másik végében volt, az ablaknál van és azon mászott fel a kisfia.

Még te sem tudhatod, hogy milyen veszélyes helyzetbe kerülhetsz a gyerekeddel. Akkor is, ha vigyázol rá.

2014. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
85%

És ez volt az első dolgod, hogy ezt ide kiírtad, mint a híradóba.

Hát, gratulálok!

2014. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
de mar nem egyszer mondtuk neki hogy az ablak alil huzza el azt a rohadt. agyat epp ez az hogy erre nem volt kepes:@ pedig nagyba ha megemeli a gyermek a labat mar baj van. es ezt a tragediat vegignezni eleg sokkolo volt a kisgyermek nem el pedig egy tunder volt istenem.
2014. szept. 16. 16:14
 7/38 A kérdező kommentje:
hiradoba muszaly mondani? azt nem is tudtam hol lehet intezni a hiradot ez az egesz reggeli orakban tortent elmentunk a gyamhivatalba ki fogjak vizygalni ezt.
2014. szept. 16. 16:16
 8/38 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg az a durva amit te csinálsz, kérdező. Szégyeld magad, más tragédiáján csámcsogni.
2014. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Figyelj!!

Először is tele vagy helyesírási hibákkal,alig bírtam követni,hogy miket írsz. És ha még ez nem lenne elég,se vessző se pont nem szerepel a szövegedben,ez is megnehezíti az olvasást! Tehát mielőtt bárkivel is leállnál vitázni,előtt tanulj meg írni mert így egyik kedves válaszoló sem fogja érteni,hogy mit is akarsz..

Másodszor,hogy a kérdésedre kitérjek. Igen elég felelőtlen dolog volt a szülők részéről az,hogy a gyermek kiesett az ablakból.. DE.....

Honnan tudod,hogy mik voltak az előzmények? Lehet,hogy a kedves anyuka egyetlen másodpercre nem figyelt oda...

Te mióta megszülted a gyermeked,minden nap minden másodpercében rajta tartod a szemed?! Úgy értem nem alszol,nem eszel és folyton őt nézed?! Egy 2 éves gyerek,nagyon szeleburdi,aktív,kíváncsi, ki tudja mi előzte meg a tragédiát!

Isten ments,nem védeni akarok a szülőket,de se te se én nem voltunk ott,hogy ítélkezhessünk... Ha egyetlen percre nem figyelsz oda a sajtodra és épp benyel valamit és fuldoklik akkor mi van?! Holott te jó anya vagy,szereted a gyermeked,de mégis megtörtént a baj érted mire akarok kilyukadni?!.. Soha senkivel ne forduljon ez elő,de az ördög nem alszik és nem szabad ítélkezni... Mert NEM tudhatod mi volt.....

Az meg a másik,hogy reggel óta mióta ez megtörtént azon járt az eszed,hogy "csak csituljanak le a dolgok,hogy gyorsan kiírhassam ezt a kérdést" ? Fura...

Elnézést ha hosszúra sikeredett.. Ez csak egy várandós anya véleménye...

2014. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
82%
Ez hol történt?
2014. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!