Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Na ez durva. Milyen szulo az...

Na ez durva. Milyen szulo az ilyen? A sajat 2 eves gyereke kiesett a 11. emelet ablakbol. Jezus nem terek magamhoz. Hogy lehetnek ilyen ennyire sulyosan felelotlen anyak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 15:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, képtelenség elolvasni amit írtál! Egyben van az egész és tele van helyesírási hibával, sehol egy nagybetű vagy valami ami megtöri a szöveget. Inkább ezzel foglalkoznál, hogy ha már kiírsz egy kérdést tedd olvashatóvá, minthogy más baján csámcsogsz és ítéletet mondasz!
2014. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
49%

Tudjuk kedves kérdező h te szuper anya vagy, egy pillanatra sem veszted szem elől a gyerekedet.

Hagyd már őt, igen hibázott óriási hiba volt, te tanulj belőle és ne pocskondiátd még bőven elég fájdalom amit mostantól magával cipel!!!!!!! Attól mert egy panelban laknak nem tudsz mindet!!!


Na míg ide irogatsz még a te gyerekeddel is történhet vmi!!!! Remélem lesz akkor is vki aki hívja a gyámügyet.


nekem is van gyerekem és figyelek rá, most tanult meg felállni és képzeld van h elesik és beüti magát, mert sajnos nem tudok mögötte állni 24 órát...... ha neked ez megy akkor egy szuper anya vagy....

2014. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
66%

Nem ismerem a történet részleteit, de azért az más, hogy a gyerek elesik járni tanulás közben, vagy kiesik az ablakon. Ez nekem nem az a kategória, hogy nem néztem oda egy percre és megtörtént.

Mi csak a másodikon lakunk, de egy másodpercre sem hagynám ott a fiamat a nyitott ablak mellett. Semmilyen indokból. Ha ki kell mennem vécére, akkor becsukom az ablakot és úgy megyek ki.

Szerintem ez igenis felelőtlenség, bár ettől nem állok neki szidni az illetőket.


A lényeg szerintem, hogy ne hozzunk létre olyan helyzetet, amiben megsérülhet a gyerek, és egy nyitott ablak ilyen. Mint ahogy ollót meg kést sem hagyunk kint, hogy azzal játsszon, az ablakra is ugyanúgy kell figyelni.

Ezzel nem a kérdező kirohanásának adok igazat, csak nem ugyanaz a helyzet, minthogy beüti magát a gyerek az asztal sarkába.

2014. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
50%

Persze,mentsd magadat, hogy ismerted.

És mocskold be jobban az anyukát!!!!!

Undorító ember vagy!!!!!!

2014. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
50%
Az ismerősöd felső szomszédja, ennyi a kapcsolat köztetek, de te máris tudod, hogy van berendezve a lakásuk. Csak gratulálni tudok!
2014. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
undorito vagy te hogy ilyet allitasz mert nem talalom ki es az nem mocskolom nem annak szanom csak sajnalom szegeny gyermeket es az egesz lenyege az egesznek hogy felelotlen dolgot csinalt nem mas. igen ha elesik a gyermek ez egyenlo azzal hogy kirepul az ablakon?? szerintem nem az ilyen bajt ellehetne kerulni. :( ez nem mocskolodas ha magadba neztek ti is melyen tudjatok hogy ez felelotlenseg. ea megegyszer irom hogy nem jo a billentyuzetem es elnezest az irashibakert
2014. szept. 17. 07:59
 27/38 A kérdező kommentje:
igen az ismerosom szomszedja.es igen voltam bent a hazban mert ismerosom ismeri joban vannak.mi olyan hihetetlen nektek? ugy beszeltek mintha ez mindennapos dolgok lennenek.mar nem is evvel foglalkozok hanem inkabb veletek hogy hogy lehettek ilyen gyokerek.hiszen a helyzet kozelebe nem jartatok.nincs gyereketek.nem tudjatok milyen ezt vegignezni.persze hogy megijedek. ha messze tortenik ez en is ilyen lazan vennem mint ti.megijedtem ennyi.ez termeszetes. es ha tetszik ha nem akkor is maradok annal hogy sulyosan felelotlen egy anya. nem vaggyok szuper anya mert nem de a gyerek elol az ablakot elzarom.
2014. szept. 17. 08:07
 28/38 anonim ***** válasza:

Mi is tisztában vagyunk vele h felelőtlenség, de szted nem elég annak a nőnek h meghalt a gyereke még azt vártad h itt is mindenki szidja!!!


Majd amikor nagyobb lesz a gyereked és elég talál3kony és bármikor történhet vele tragédia. Utána megnézném h neked h esne ha itt vki még itt szidna.


Amúgy ahhoz képest h te annyira le vagy sokkolva és nincs kedved beszélni tudsz ám irogatni!!!!

2014. szept. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Írd már meg, hol történt! Gondolom, nem Magyarországon.


Igen,felelőtlen volt az anyuka, de én úgy vagyok vele,hogy nem szólok meg senkit, mert az ördög nem alszik, mindenkivel történhetnek tragédiák...

2014. szept. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Van gyerekem!!!!


Elzárom az ablakot persze de te is mész vele az utcàn, mész vele játszótérre ott szted nem tud elszaladni???? Akár egy kocsi alá, fejjel leesik a mászókáról naaa akkor te is felelőtlen vagy mett nem tudsz a 2-3 éves gyerekedre figyelni.

2014. szept. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!