Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Na ez durva. Milyen szulo az...

Na ez durva. Milyen szulo az ilyen? A sajat 2 eves gyereke kiesett a 11. emelet ablakbol. Jezus nem terek magamhoz. Hogy lehetnek ilyen ennyire sulyosan felelotlen anyak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 15:52
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
88%

Gyámhivatal??? Te intézkedsz???!! És ha vmi miatt a te gyerekeddel is történik vmi amíg neked pisilni kell és ezért rádhívják a hivatalt és elveszik te mit szólnál????!


Igen tragédia h ilyen történt de neked semmi közöd beleszólni, főleg nem hivatali személyeknek olyanokat mesélni ami lehet nem igaz!!!

2014. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Es mi lett a gyerekkel???
2014. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Azt írta a kérdező egyik hozzászólásánál,hogy nem élte túl:(
2014. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
83%

szerintem is csúnya dolog úgy ítélkezni,hogy nem voltál ott,nem tudod pontosan mi történt...

a gyámhivataltól mit szeretnél?nem elég büntetés a szülőknek,hogy meghalt a gyerekük?

2014. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom a te gyereked még sose esett el egyszer sem.
2014. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
84%
Igen, már csak az hiányzik neki, hogy tömegesen szidják érte, nincs elég baja amúgy is! Puffogj otthon, attól jobb lesz mindenkinek!
2014. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
86%
Szánalmas vagy kérdező!Gusztustalan amit csinálsz!!!!A családnak őszinte részvétem!!A.
2014. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
lehet gusztustalan vagyok de ez konkretan az ismerosunk feletti lakasban tortent ugymond onnan ismerem azt akivel ez tortent. es hat nem sok jot tudnek mondani.igen a gyermekemmel is tortent mar egy ket baleset de azt a rohadt agyat elhuztam mikor mar felert az ablakon. es en beszeltem veluk azt mondtak abba a szobaba volt ahol az agy is az ablak alatt. az ismerosunk szerint folyamatos kiabalas a gyereket utotte egesz nap. es bocs a hibakert de nincs ekezet a telon. mielott ti is dumalnatok ti sem tudjatok milyen szulok ezek meg sirni nem sirtak .es hogy miert irom ide a gondom. 1 az megneznelek titeket ha egy majdnem a gyerekeddel egykoru gyermek esik le majdnem elotted az ablakbol.konkretan beszelni nincs kedvem le vagyok sokkolva. ennyire baj hogy egy kis lelki segitset szeretnek? jo ti nem voltatok ebben a helyzetben megertem.
2014. szept. 16. 20:29
 19/38 A kérdező kommentje:
erre meg en kapok bantast alapbol ha a gyerek feleri az ablakot szolok neki huzza el azt az agyat mert ki eshet. es egyedul hagyja bent mig o furdik nyitott ablaknal. egy anyanak ha nincs racs az ablakon alap dolog figyelni erre ezt vedono is elmondja. az mas ha lenyel valamit mert azf a gyermek megtalalhatja veletlenul es hopp meg van a baj.
2014. szept. 16. 20:33
 20/38 A kérdező kommentje:
nagyon jo hogy halalall kellet fizetnie a gyereknek mert veletlenul nem figyeltek. inkabb torte volna ki a kezet mert az anya nem figyel elegge . minthogya gyereket berakja a szobaba es egy y 2 eves baba zuhanjon nem is tudom hany metert. egy gyerek kivancsi persze hogy kidol.az anya is azt mondta nem kell feljek mert a gyerek mikor elment bevasarolni bezarta a szobaba es semmi nem volt sose. alapbol a gyermekem nem hagyom egyedul itthon annyira sem mig kiviszem a szemetet.
2014. szept. 16. 20:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!