Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Na ez durva. Milyen szulo az...

Na ez durva. Milyen szulo az ilyen? A sajat 2 eves gyereke kiesett a 11. emelet ablakbol. Jezus nem terek magamhoz. Hogy lehetnek ilyen ennyire sulyosan felelotlen anyak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 15:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Én most kerestem a neten hát nem találtam!!!! Egyáltalán törtènt ilyen???


Mert ha törtènt volna biztos h vhol írnák mert nem egy ilyen történet van!!!

2014. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Én már tegnap is kerestem de semmit nem találtam.
2014. szept. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Én is rögtön rákerestem,de semmi... ezért kérdezem meg harmadszor, hol történt?! Vagy kamuzol?
2014. szept. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
de egy maszokarol leeses esetleg egy keztores megint mas mint hohy az ablakon kiesik egy gyerek nem erzitek a sulyat a ket dolog kozott. itt magyarorszagon tortent igen es megtortent az hohy nincs neten szerintem nem ehy naprol a masikra irjak ki esetleg a szulok akarjak e nyilvanossagra hozni azt nem tudom en innen a dolgokat hohy mukodnek
2014. szept. 17. 09:49
 35/38 zabmester ***** válasza:
100%

Szerintem kár a kérdezővel vitázni, az írásán látszik, hogy nem az intelligens emberek táborát erősíti. Nem is csak a helyesírásán, de azon mindenképp, hogy ilyen kusza szóhalmazt vág ide minden alkalommal kommentként, amit nagyjából egyedül csak ő ért, de odáig nem terjed az értelme, hogy belegondoljon abba, hogy ezt vajon mások tudják-e értelmezni.

Egy ilyen tragédia persze mindenki számára megrázó lehet, aki egy kicsit is érintett, de az eléggé árulkodó, ha valaki azonnal azt kezdi ócsárolni (ráadásul idegeneknek), akit ez az egész a legsúlyosabban érintett. Sőt, ő majd intézkedik, és a gyámügyre szaladgál. Mert ő úgy érzi, neki kell büntetnie a szülőket. Ja elnézést, nem is, csak az anyát, hiszen nyilván csak az anya lehet a felelős, a kérdésében is csak az anya felelősségét firtatja, az apa valahogy szóba sem kerül.

2014. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Az ilyen baleseteket, tragédiákat Magyarországon megírják...Kétkedő vagyok.
2014. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Sajnos bárkivel megtörténhet vagy ez vagy más hasonló tragédia, a legóvatosabb anyukákkal is. Hálát kellene adnod, hogy nem veled.
2014. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy csak pár nap múlva adjak le a tv-ben, miután jobban kivizsgáltak hogy történt. Régebben is volt egy hír, amikor a kisgyerek éhen halt, mert a szülei fényevok voltak, az is később került nyilvánosságra. A mi családunkban is történt egy elég durva haláleset, ami nyilvánosságot igényelt volna mert még a rendőrség is nyomozott, az mégsem került be a híradóba soha.
2014. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!