Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok gyereket, de...

Nem akarok gyereket, de terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Inkább írok ide, a másik kategóriában csak hülyék vannak.

Együtt élünk, jegyesek vagyunk, de mostanában nem a legjobb a dolog. A vőlegényemről kiderült, depressziós, és én nem tudtam emiatt elhagyni, mert nem hagyta a lelkiismeret, hogy azért dobjam ki, mert beteg, attól még szeretem.

Anyukám többet volt a pszichiátrián, mint otthon, apu ki akarta semmizni, mikor megtudta, hogy beteg, majdnem intézetben végeztük a húgommal. Ez motivált abban, hogy támogassam a párom.

Mondta, hogy ő babát akar. Mondtam neki, hogy ez sem anyagilag nem megoldható, sem a kapcsolatunk nem kész rá. Vele is olyan már, mintha lenne egy gyerekem.

Mindig védekezünk, ellenőrizzük az óvszert, ennek ellenére mégsem jön meg, lehet, terhes vagyok.

Szeptember óta nincs munkám, hiába keresek, ő meg nem tud és nem akar dolgozni. Ha terhes vagyok, éhen fogunk halni kisbabástul. Persze ő örült, amikor mondtam, mert hogy az lesz, amit ő akar, végre.

Annyira nem tudom, mi lenne a helyes megoldás. Családom nincs, akikre számíthatok.

Ha szakítottunk volna, a barátaim befogadtak volna, amíg találok munkát megint, de kisbabástul ez már nem lehetséges.

Tényleg csak neki akartam segíteni, erre a saját életemet tettem tönkre.


Mit tegyek?


20l


2014. dec. 10. 13:35
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
79%

Örökbe csak a párja beleegyezésével adhatná, aki az életbe bele nem egyezne!

De nem gond ha még mosógép sincs meg munka se meg semmi, úgyse vihetnék el a kórházból de egy gyerekotthonba beszülni egy gyereket meg nagy parasztság.

Vetesd el, párodnak meg mond meg h nem is voltál az, vmi vírus miatt nem jött meg és kész. Nekem már volt ilyen amúgy.

Amúgy meg ne vergődj, menj és vegyél egy tesztet, ha pozitív nem mond meg a párodnak.

2014. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy külföldön vagyok, otthon vagyok biztosítva, így elvetetni is csak ott tudnám, de nincs pénzem hazamenni se.

De nem aggódom, előbb tesztelek, mielőtt túlkomplikálom a semmit.

2014. dec. 10. 14:05
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, már minimum egyszer írtál ide, akkor is megmondtuk, hogy ne cseszd el az életed.
2014. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
93%
Külföldön laksz és otthon vagy biztositva?Hät Kérdezö, azéRt tebeléd se szorult sok felelösségérzet.Probàlj màr meg leszàllni a földre!Elöször is dobd ki a fenébe ezt a pasast.Szerinted ez egy épitö kapcsolat?Ok, hogy szereted, de teljesen megbizhatatlan.Mi az, hogy felnött ember és nem akar elmenni dolgozni?De a gyereket meg akarnà?Mégis mivel etetné, fénnyel?Szerintem elöször is csinàlj egy tesztet.Ha megvan az eredmény, és pozitiv, menj el abortuszra.A pasit dobd ki.Ha negativ, akkor is dobd ki.Aztän probàlj meg normàlisan uj életet kezdeni.20 évesen nem szabadna hagynod, hogy egy ilyen élösködö depresszios barom ràdtelepedjen, és elrontsa az életedet.Lehet lepontozni, tudom, hogy nem Volt valami kedves, de ha vele maradsz, 20 év mulva nagyon fogod bànni hogy igy elcseszted az életed.Ha valaki ilyne felelötlen, megbizhatatlan, mint ö, nem te fogod megvàltoztatni, ez tuti.
2014. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem tudod, hogy terhes vagy-e,de te már kész tényként kezeled, hogy az vagy???

Szerintem inkább egy tesztet vegyél és az eredménye után kezdj el agyalni!

Addig felesleges!

A menstruáció rengeteg dologtól késhet, kimaradhat!

2014. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

Ha nem találok olyan munkaadót, aki itt fizeti a biztosításom, magamtól nem tudom itt fizetni a havi 60 000Ft-t.

Nem tudok hová menni amíg nincs munkám és nincs lakásom, hiába szeretnék.

2014. dec. 10. 14:20
 37/52 anonim ***** válasza:
nekem egy hónapig nem jött meg,hogy miért azt nem tudom de tablettával kellett elindítani,szóval előbb szerezz be akár dm-ben egy tesztet.A másik anyám évekig kiállt apám mellett aki depis aztán kutyafülét kapott érte,még egy köszit sem és mi az már hogy ő nem megy dolgozni meg ilyenek:s kérdező ha vele maradsz megérdemled a sorsod,ja és gyűlöltem azt hogy depis az apám szóval a gyerek sem járna ezzel jobban,ha tényleg becsúszott.
2014. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Amég nem találok munkát, nem tudok A-ról B-re jutni sajnos, mint már írtam. Addig ha akarom se hagyhatom el.
2014. dec. 10. 14:23
 39/52 anonim ***** válasza:
elején írtad haverok betudnának fogadni...és a gyerek sem biztos
2014. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
95%

Esküszöm veszek neked egy tesztet és elküldöm. Hát ilyet komolyan. Mondanám, hogy tedd nyugodtan tönkre az életedet ha már ennyire tyúkeszű vagy, de sajnos nem csak a tiedet tennéd tönkre hanem a gyerekét is.

Először is. Szánalomból nem maradunk együtt senkivel. Ha beteg és kezelteti magát akkor állj mellé. De gyereket akkor se, amíg nem lesz gyógyult! Ha beteg és nem kezelteti magát, akkor NEM SZABAD VELE MARADNI ÉS FŐLEG NEM SZABAD GYEREKET SZÜLNI NEKI. 20 éves vagy, tapasztalatlan, amiket írsz abból látszik, hogy sajna butácska is. Térj észre az Úr Istenit, hát van neked fogalmad arról, hogy milyen egy depressziós emberrel együtt élni hosszabb távon, KISBABÁVAL?!

2014. dec. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!