Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok gyereket, de...

Nem akarok gyereket, de terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Inkább írok ide, a másik kategóriában csak hülyék vannak.

Együtt élünk, jegyesek vagyunk, de mostanában nem a legjobb a dolog. A vőlegényemről kiderült, depressziós, és én nem tudtam emiatt elhagyni, mert nem hagyta a lelkiismeret, hogy azért dobjam ki, mert beteg, attól még szeretem.

Anyukám többet volt a pszichiátrián, mint otthon, apu ki akarta semmizni, mikor megtudta, hogy beteg, majdnem intézetben végeztük a húgommal. Ez motivált abban, hogy támogassam a párom.

Mondta, hogy ő babát akar. Mondtam neki, hogy ez sem anyagilag nem megoldható, sem a kapcsolatunk nem kész rá. Vele is olyan már, mintha lenne egy gyerekem.

Mindig védekezünk, ellenőrizzük az óvszert, ennek ellenére mégsem jön meg, lehet, terhes vagyok.

Szeptember óta nincs munkám, hiába keresek, ő meg nem tud és nem akar dolgozni. Ha terhes vagyok, éhen fogunk halni kisbabástul. Persze ő örült, amikor mondtam, mert hogy az lesz, amit ő akar, végre.

Annyira nem tudom, mi lenne a helyes megoldás. Családom nincs, akikre számíthatok.

Ha szakítottunk volna, a barátaim befogadtak volna, amíg találok munkát megint, de kisbabástul ez már nem lehetséges.

Tényleg csak neki akartam segíteni, erre a saját életemet tettem tönkre.


Mit tegyek?


20l


2014. dec. 10. 13:35
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudjátok a minimum feltételeket már a baba születése esetén teljesíteni, amit a védőnő hivatalból ellenőriz már a szülés előtt, akkor a kórházból haza se vihetitek. Egy gyerek meg nem kevés pénz, azt hogy akarjátok előteremteni munka nélkül?

Csak pár ami feltétel hogy hazavihesd: fűtés, mosógép, babaágy, babaruhák, baba tisztálkodószerek, sok sok pelenka nem 1 csomag ( de az is 5-6e nél kezdődik) és folytathatnám. Ha ezek nincsenek meg, vagy pl mózeskosár hazavinni ruhácskák stb el sem engedik veletek! Alaphangon ha mindenből a legolcsóbbat veszitek is min 150.000 ft és akkor még nem beszélve arról hogy kb 2 havonta új ruhatár mivel nő.. És esetetekben mivel nincs munkátok ezt a védőnő hetente ellenőrizné is.

2014. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel nem vagy terhes. Azért te sem vagy 100-as, ahelyett, hogy vennél egy tesztet (DM-300Ft), inkább itt vergődsz, hogy legyen-e abortusz vagy sem............
2014. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, vagy dolgozik és összeszedi magát, vagy se baba nincs, sem pedig te. Választhat.
2014. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy nem szórakozás egy kisbaba, azért is ellenzem nagyon.

Mosógépünk sincsen sajnos.

Tudom, szakítanom kéne, de félek, a barátom állapotát teljesen padlóra küldené, nekem meg nincs hová mennem.

2014. dec. 10. 14:00
 25/52 anonim válasza:
0%
Ne vetesd el-! Inkabb add örökbe! Had ne mondjam miert..
2014. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Amint sikerül eljutnom oda, természetesen veszek tesztet.
2014. dec. 10. 14:00
 27/52 anonim ***** válasza:
100%
21 Akkor az alattunk lévő 24 nm-es lakásban, miért laknak 8-an 2 darab csecsemővel? Olyan büdös van náluk, hogy felszaglik a mi lakásunkba, undorító és nyilván jár hozzájuk a védőnő. Ja és a 2 gyerek persze 2 külön anyától van és ugyanattól az apától. Mindez Bp.-en egy egészen jó környéken..........
2014. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
25-ös, de aranyos vagy! Felneveled?
2014. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

Utolsó, gondolom, férfi vagy.

Nem hiszem el, hogy bárkinek lenne szíve odaadni a kisbabáját, ha már kihordta, és megszenvedte a szülést.

2014. dec. 10. 14:01
 30/52 A kérdező kommentje:
Mármint, 25-ös
2014. dec. 10. 14:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!